Комітет продовжує активно працювати онлайн

1977

Насиченим вийшов робочий день для Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти  і науки України. Вранці відбулась велика он-лайн нарада за участю всіх філій Комітету і центрального апарату, яка зібрала 90 осіб. Під час зустрічі обговорили розклад найближчих семінарів та нарад.

  • На жаль, пандемія і карантин вплинули на діяльність усіх галузей країни, – зазначив голова КФВС МОН Вадим Стеценко. Але часто буває так, що робота в важких умовах загартовує і змушує людей більше уваги приділяти саморозвитку. Зараз це ідеальний шанс для всіх співробітників наших підрозділів перевірити в себе, навчитись ефективно працювати у форс-мажорних обставинах і видавати високі результати. Нами розроблена ціла низка відповідних семінарів, навчальних програм, щоб тримати наших людей у курсі останніх змін у законодавстві чи-то інших сферах життя. Після виходу з карантину, переконаний, ми всі будемо рухатись у ногу з часом і не відставали від світових тенденцій.

І вже сьогодні була проведено й першу відео-конференція на тему «Публічні закупівлі: основні зміни нового законодавства та загальні питання. Введення в штат уповноваженої особи», яку провів заступник голови КФВС МОН Олег Плигун. Тема ця наразі є дуже актуальною, адже з 19 квітня поточного року почала діяти нова редакція Закону про публічні закупівлі і там є кілька суттєвих змін. Зокрема, тепер за закупівлі  на суму від 50 тис до 200 тис грн. відповідатиме уповноважена особа, яка неодмінно повинна бути у трудових відносинах із замовником. Таких уповноважених осіб може бути кілька. Це може бути людина, яка вже перебуває у штаті, а уразі відсутності такої, то не виключається можливість укладення трудового договору з працівником з відповідною кваліфікацією. Також Олег Вікторович зазначив, що вся актуальна інформація буде викладатися на офіційному сайті Комітету.

Уже завтра на всі філії чекає онлайн-конференція на тему «Актуальні питання та рекомендації з діловодства». А на YouTube каналі Комітету викладено навчальний семінар на тему: «Використання інструментів Google для організації, підготовки та проведення спортивно-масових заходів та спортивних змагань серед учнівської та студентської молоді», який складається з 10 занять.

Прес-служба КФВС МОН

 

 

 

Коментарі

коментарів