Комітет співпрацюватиме з Федерацією кібербаскетболу України

607

Сьогодні у стінах НУФВСУ відбулось підписання одразу кількох договорів про співпрацю. Це тристоронній договір між Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Українською федерацією учнівського спорту та Українською Професійною Кіберспортивною Асоціацією; КФВС МОН, Спортивною студентською спілкою України та Українською Професійною Кіберспортивною Асоціацією. Ще один документ – договір між Комітетом і Федерацією Кібербаскетболу України.

Метою стали спільні дії, спрямовані на залучення учнів і студентів до активного способу життя, виховання покоління фізично активних та інтелектуально розвинутих українців шляхом поєднання кіберспорту, зокрема кібербаскеболу і рухової активності, популяризації баскетболу та проведення в Україні всеукраїнських змагань з кібербаскетболу.

  • Минулого року ми з успіхом провели перші всеукраїнські змагання з кіберспорту і мали дуже позитивні відгуки. Тоді в них взяла участь понад тисяча учасників. Ми зрозуміли, що цей напрямок дуже перспективний і через нього ми можемо пропагувати й так званий традиційний спорт та рухову активність. Сподіваюсь, що наша співпраця вже зовсім скоро принесе перші результати, – сказав голова Комітету Вадим Стеценко.

До речі, вболівальники вже зовсім скоро, а саме у березні, зможуть поспостерігати за змаганнями з кібербаскетболу.

  • Перевага кібербаскетболу у тому, що він офіційно визнаний вид спорту з-поміж інших кіберспортивних дисциплін. В Україні уже створена національна збірна з кібербаскетболу, які беруть участь у міжнародних змаганнях. Тож наш напрямок має чудові перспективи розвитку і є цікавим для молодого покоління, – заявив президент Федерації кібербаскетболу України Максим Утєхін.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів