Комітет з фізичного виховання та спорту МОН відзвітував про виконану роботу

1014

Напередодні Нового року відбулась підсумкова онлайн нарада з філіями КФВС МОН, яка пройшла в дружній і позитивній атмосфері.

Голова Комітету Вадим Стеценко, підсумовуючи роботу у 2020 році, зазначив: «Попри те, що рік був дуже складним, все ж таки нам вдалось оптимізувати роботу всіх сфер діяльності в умовах пандемії COVID-19 і провести низку найрізноманітніших заходів. Пандемія навчила нас більше взаємодіяти у форматі онлайн, що позитивно вплинуло на саморозвиток наших співробітників. Звичайно, нам би дуже хотілося спілкуватися й обмінюватися інформацією вживу, але реалії часу змусили всіх нас навчитися швидко реагувати та вирішувати онлайн чимало важливих питань».

Уся робота Комітету цього року була направлена на те, щоб якість і насиченість спортивного життя наших учнів і студентів не лише не погіршилася, а й навпаки, відкрила їм нові горизонти для їхньої активності.

Звіт Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за 2020 рік.

Пріоритети діяльності Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України на 2021 рік.

Голова Комітету Вадим Стеценко подякував усім філіям за активну роботу впродовж року і побажав нових звершень у 2021 році.

Прес-служба КФВС МОН

 

Коментарі

коментарів