Комплект медалей здобули подільські легкоатлети в Прикарпатті

101

17-18 вересня на стадіоні спортивного комплексу Івано-Франківського національного технічного університету нафти та газу у прохолодну і дощову погоду відбувався чемпіонат України U20 з легкої атлетики  за участю 352 спортсменів 2003 року народження та молодших з усіх регіонів нашої держави, окрім Херсонської області. На цих змаганнях відзначилися лідери команди Хмельниччини Олександра Чернуха 2004 р.н. та Володимир Лісіцький 2006 р.н.

 Першого дня Володимир спочатку пробився у бігу на 100 м з особистим рекордом (11,31сек) до фіналу, а там  судді зафіксували однаковий час (11,26 сек) у нього та у фаворита чемпіонату Сергія Багаради з Харкова. Після перегляду фотофінішу перемогу святкував  на три роки старший суперник, а хмельничанину дісталося «срібло». 

 Дещо забракло везіння Олександрі під час фінальних змагань в стрибках у довжину: з результатом 5,84 м кам’янчанка посіла 4 місце, поступившись  бронзовій призерці лише трьома сантиметрами. Та все ж наступного дня у своєму коронному виді-потрійному стрибку, вона була поза конкуренцією і здобула першість (12,66 м) з відривом у 45 см від найближчої конкурентки.

А у перспективного і амбітного спринтера Лісіцького  ще вистачило сил поборотись за нагороди і на 200-метрівці, де вийшло на старт 65 спортсменів. Володимир зумів  увійти до 8-ки найкращих  після  кваліфікаційних забігів (22,83 сек). Фінал він завершив третім (22,55 сек) і отримав бронзову медаль.

 Вітаємо з успішним виступом Олександру і Володимира та їх наставників: заслуженого тренера України  Анатолія Новікова (Хмельницький обласний центр фізичного виховання учнівської молоді) та Олега Вергуша –тренера Кам’янець-Подільської ДЮСШ № 1.

       За інформацією першого заступника відділення  НОК України у Хмельницькій області Віктора Флентіна.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

     

Коментарі

коментарів