Конференція Дніпропетровського обласного осередку Української федерації учнівського спорту

605

Захід відбувся у збудованому в 2021 році сучасному спортивному комплексі «Олімпійські резерви».

Президент Української федерації учнівського спорту Роман ГРЕБА представив нещодавно призначеного голову Дніпропетровського обласного осередку Геннадія ГУФМАНА – першого заступника голови Дніпропетровської обласної ради.

В конференції взяли участь: депутати обласної ради, керівники громад, спортивних федерацій, представники департаментів, управлінь облдержадміністрації.

Генеральний Секретар Української федерації, голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН Вадим СТЕЦЕНКО разом з Романом ГРЕБОЮ презентували діяльність Комітету та Федерації.

  • Коли ти приїждшаєш у Дніпро представляти нового керівника Української федерації учнівського спорту у Дніпропетровській області і презентувати її досягнення, а там більше 100 людей: керівники територіальних громад, голови міст, депутати обласної ради, керівники обласних федерації з видів спорту ректор і проректори – ти розумієш, що не помилився з вибором керівника. Ласкаво просимо в сім’ю шкільного спорту Геннадія Гуфман. Разом все у нас вийде. Шкільному спорту в Дніпропетровській області і Україні бути. І Україна переможе! – зазначив Роман Греба.

Геннадій ГУФМАН та Євгеній БУРЯ розповіли про спільні основні напрямки роботи. 

Загалом конференція пройшла під гаслом: «Спорт та фізичне виховання у школах – запорука здорового молодого покоління».

Перед учасниками заходу з показовими спортивними програмами виступили юні спортсмени Дніпропетровщини.

Почесні гості також відвідали музей олімпійської слави Дніпропетровщини.

Дніпропетровське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів