Королева спорту мандрує Донеччиною

1765

Легка атлетика – яке красиве словосполучення. Скільки в ньому закладено: і швидкість, і могутність, і сила, і грація. Саме ці якості змогли продемонструвати учні закладів професійної освіти на фінальних змаганнях Спартакіади Донецької області 2017-2018 н.р. з легкої атлетики.

На стадіоні СК « Блюмінг» у Краматорську змагалися чотири команди – переможці зональних змагань: Костянтинівське вище професійне училище, Авдіївське професійно-технічне училище, Краматорське вище професійне училище, Соледарський професійний ліцей. Учні закладів професійної освіти області змогли позмагатись у чотирьох спортивних дисциплінах: з бігу на 60, 100, 200м, естафетного бігу 4х100 м. В кожній дисципліні змагались як дівчата, так і юнаки. Суддівська колегія, разом з представниками Донецького обласного відділення (філії) КФВС МОН України,  зазначила високий рівень результатів спортсменів.

Дуже цікавою для глядачів була боротьба за нагороди під час естафетного бігу 4х100м. Представники Краматорського та   Костянтинівського  вищих професійних училищ  не хотіли поступатися один одному. Лише на останніх метрах дистанції Костянтинівці (в.о.директора Лук’янчикова Д.А.)  випередили суперників та здобула перше командне місце. Срібні нагороди отримали учні Краматорського вищого професійного училища (директор Купріков М.Г.). Вдалі виступи в інших видах змагань дозволили команді Авдіївського професійно-технічного училища (в.о. директора Костін В.О.) посісти третє місце у загальнокомандному заліку.

Вітаємо переможців та призерів, їх тренерів з перемогою та бажаємо вдалих виступів у наступних змаганнях!

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів