«Козацький гарт» проведено на Сумщині

486

Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України ініційовано проведення Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт», метою якого є підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення фізичної активності учнів,  мотивація до самостійних занять фізичною культурою і спортом та популяризація історичних знань для пізнання історії та спортивних досягнень України. Захід проводиться в два етапи: перший – відбірковий, проводиться на рівні області, другий етап – всеукраїнський фінал.

За ініціативи Сумського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно із Департаментом освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації у Палаці студентського спорту Сумського державного університету 27 квітня був проведений обласний етап Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю учнів України «Козацький гарт», у якому взяли участь 8 команд закладів загальної середньої освіти Сумської області та міста Суми.

Хвилиною мовчання спортсмени та всі присутні вшанували пам’ять загиблих унаслідок збройної агресії російської федерації.

Програма заходу включила в себе проходження естафет та конкурс «Знавці історії козацтва».

На церемонії відкриття були присутні почесні гості: директор Департаменту освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації, керівник відокремленого підрозділу Громадської організації «Українська федерація учнівського спорту» у Сумській області Вікторія ГРОБОВА та начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Владислав МАСЛОВ. Головний суддя – Ірина ЧАШКО.

По завершенню змагань «золото» виборола команда Опорного закладу «Кролевецький ліцей № 3» Кролевецької міської ради. З мінімальним відривом срібна нагорода дісталася команді Старосельського ліцею Нижньосироватської сільської ради Сумського району Сумської області. Бронзову нагороду отримала команда Свеської спеціалізованої школа І-ІІІ ступенів №2 «ліцей» Свеської селищної ради Шосткинського району Сумської області.

Переможці та призери змагань нагороджені грамотами та медалями.

Щиро вітаємо учасників та переможців заходу!

Команді-переможниці бажаємо гідно представити Сумську область на всеукраїнському рівні! Слава Україні!

Сумське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів