Козацькі звитяги Волинської профтехосвіти

2415

Команди 11 закладів професійної (професійно-технічної) освіти Волині зібрались у м. Камені-Каширському, що на базі місцевого ВПУ визначити найсильніших, найспритніших та найвитриваліших нащадків українського козацтва у обласному фестивалі «Козацька наснага». Даний Фестиваль проводиться управлінням освіти, науки та  молоді облдержадміністрації, спільно з обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України серед учнів закладів професійної освіти.

До програми Фестивалю включено 9 фізкультурно-спортивних конкурсів, а саме: естафета «втеча полоненого з неволі», сильніша рука (армспорт), підтягування у висі, змагання з гирями (поштовх), перетягування канату, піднімання козака, боротьба на пасках, метання довбні, естафета «Герць козацьких джур» – передача козацького пакету.

За традицією Фестиваль розпочався урочистим відкриттям, виконанням учасниками гімну України, привітанням учасників від імені організаторів Фестивалю головним спеціалістом обласного відділення (філії) КФВС МОН України – Леонідом Мазуром.

У результаті цікавої, напруженої боротьби перемогу здобули учні місцевого Камінь-Каширського ВПУ, які з незначним відривом зуміли випередити команду Старовижівського професійного ліцею, що посіла друге місце. На третьому місці учні Торчинського професійного ліцею.

Високих результатів в окремих конкурсах програми досягли «козаки» ДНЗ «Ковельський ЦПТО», Любомльського, Маневицького та Оваднівського професійних ліцеїв, Луцького ВПУ, Локачинської філії Оваднівського професійного ліцею.

Переможці та призери Фестивалю нагороджені кубками управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації та дипломами відповідних ступенів обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

 

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів