Крос пам’яті Віктора Федоровича Філіпова пройшов на Чернігівщині

1295

Чудова погода сприяла проведенню 18 жовтня на базі СДЮШОР з лижного спорту відкритих обласних змагань з легкоатлетичного курсу серед учнівської  та студентської молоді пам’яті В. Ф. Філіпова.

   Привітати учасників змагань, а також побажати їм натхнення та перемоги прийшли начальник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Анатолій Скрипченко, начальник управління сім’ї молоді та спорту Чернігівської міської ради Андрій Дериземля, відповідальний секретар Чернігівського відділення НОК України Дмитро Пиріжок, Олімпійська Чемпіонка з бігу на 3000 м. Самойленко Тетяна, директор Спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з лижного спорту Віталій Паршуков, Головний суддя змагань  Філіпов Володимир.

 Право підняти прапор, як знак відкриття змагань було надано вихованцям Віктора Федоровича учасниці Олімпійських ігор, майстру спорту міжнародного класу,  Чемпіонці Європи Наталії Беркут та Чемпіонці світу з кросу Наталії Лагунковій.

Протягом п’яти годин учні та студенти навчальних закладів області змагались за призові місця.

  В змаганнях брали участь команди дитячо-юнацьких спортивних шкіл, загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих  закладів освіти області. Загалом 44 команди та близько 450 спортсменів. Для всіх учасників змагань вихованцями Віктора Федоровича був створений буфет з теплим чаєм та випічкою. Після закінчення змагань всі переможці та призери були нагороджені кубками, медалями та коштовними призами.

     В командній боротьбі наступні результати:

                                             ДЮСШ:

І місце – КДЮСШ №1 м. Чернігів; ІІ місце – Коропська ДЮСШ; ІІІ місце – Сновська ДЮСШ.

                                                 ЗНЗ:

І місце – Халявинська ЗОШ Чернігівського р-ну; ІІ місце – Коцюбинська гімназія.

                                                  ПТНЗ :

                                                 Дівчата:

І місце –   Чернігівський професійний ліцей побутового обслуговування;

ІІ місце –  Чернігівський центр професійно-технічної освіти;

ІІІ місце – Ніжинський професійний аграрний ліцей.

                                                Юнаки:

І місце –  ДПТЗ Чернігівське вище професійне училище;

ІІ місце – Чернігівський професійний ліцей залізничного транспорту;

ІІІ місце – Куликівський професійний аграрний ліцей.

                                    ВНЗ (коледжі, технікуми) :

                                              Дівчата:

І місце – Прилуцький гуманітарно-педагогічний коледж;

ІІ місце – Чернігівський промислово-економічний коледж;

ІІІ місце – Чернігівський кооперативний технікум.

                                              Юнаки:

І місце – Чернігівський кооперативний технікум;

ІІ місце – Чернігівський промислово-економічний коледж;

ІІІ місце – Прилуцький агротехнічний коледж.

ВНЗ (університети, інститути):

І місце – Національний університет «Чернігівський колегіум»;

ІІ місце – Академія державної пенітенціарної служби;

ІІІ місце – Ніжинський агротехнічний інститут.

Чернігівське обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів