Кросмени Волині вийшли на старт

1649

На березі мальовничого озера «Молодіжне», що знаходиться у м. Ківерці пройшли XVI Спортивні ігри школярів Волині та XIII Спартакіада серед закладів загальної середньої освіти обласного підпорядкування з легкоатлетичного кросу. У змаганнях прийняли участь 22 команди з різних міст і районів області та ОТГ – 268 учасників.

На урочистому відкритті учасників та вчителів привітали: міський голова – Володимир Жгутов; начальник Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України – Олександр Манахін та начальник відділу освіти райдержадміністрації – Микола Грибук.

В результаті цікавої боротьби перше, друге та третє місця серед школярів вибороли команди Ківерцівського, Луцького та Любешівського районів.

У змаганнях серед обласних ліцеїв та шкіл інтернатів: перше місце виборола команда Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою ім. Героїв небесної Сотні, друге і третє місця посіли учні Княгининівської спеціалізованої школи-інтернату I-III ст. «Центр освіти та соціально-педагогічної підготовки» і Волинський обласний ліцей Волинської обласної ради.

Переможці та призери змагань нагороджені дипломами відповідних ступенів Волинського обласного відділення (філії) КФВС МОН України.

 

Волинське обласне відділення (філія) КФВС МОН України

Коментарі

коментарів