Кросмени Волинських коледжів дали старт обласній Cпартакіаді

1114

У смт Шацьк змаганнями з легкоатлетичного кросу Волинським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України розпочато XXVI обласну спартакіаду серед студентів закладів вищої освіти I-II рівня акредитації у 2018-2019 навчальному році.

На дистанції кросу вийшли команди 9 коледжів Волині.

Перемогу здобули студенти Володимир-Волинського педагогічного коледжу ім. А. Ю. Кримського (керівник фізичного виховання Володимир Мелех).

Друге місце посіла команда Коледжу рекреаційних технологій і права із Луцька, третє – Луцького педагогічного коледжу.

В особистому заліку переможцями стали: студентка Луцького педагогічного коледжу – Ірина Чиж та студент Коледжу рекреаційних технологій і права – Євген Каширець.

Переможці та призери нагороджені дипломами Волинського обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України.