Круглий стіл «Спортсмени університету – 125-річчю НУБіП України»

283

23 травня в стінах Національного університету біоресурсів і природокористування України з нагоди відзначення 125-річчя університету кафедрою фізичного виховання НУБІП України був проведений круглий стіл «Спортсмени університету – 125-річчю НУБіП України».

Участь в засіданні Круглого столу під головуванням проректора з науково-педагогічної роботи та розвитку НУБІП України, академіка, доктора економічних наук Сергія Миколайовича Кваші взяли студенти і співробітники університету. З цікавими і змістовними доповідями виступили завідувач кафедри Микола Костенко та викладачі кафедри фізичного виховання НУБІП щодо здобутків і перспектив розвитку студентського спорту в університеті, дотримання системи спортивної підготовки, можливість професійного вигоряння тренера-викладача та методи його профілактики.

Почесні гості заходу Вадим Місюра – президент Футбольної асоціації студентів Києва та Сергій Бобровник – начальник Київське міське відділення Комітету ФВС МОН України привітали університет з ювілейною датою.

Від Київського міського відділення КФВС МОН Подяками були відзначені тренери-викладачі і завідувач кафедри фізичного виховання НУБІП України за значний особистий внесок у популяризацію і розвиток студентського спорту, адже цьогоріч студенти університету не лише брали участь у змаганнях Універсіади Києва і України, а й стали призерами багатьох з них! А також брали участь у чемпіонатах Києва і України з різних видів спорту, внутрішньої спартакіади, що щорічно проводиться в НУБІП України!

Звичайно все це не було б можливо без потужної підтримки і розуміння важливості гармонійного розвитку кожної особистості керівництвом університету! То ж Почесною грамотою був нагороджений проректор СЕРГІЙ КВАША, що безпосередньо опікується студентським спортом в університеті! Щирі слова Подяки за підтримку і розвиток студентського спорту в університеті звучали також на адресу ректора НУБІП України Станіслава Ніколаєнка, якого до речі, днями було обрано на посаду члена Виконкому Спортивної студентської спілки України!

Вітаємо Національний університет біоресурсів і природористування зі 125-ти річчям! Бажаємо довгих років беззупинного розвитку і процвітання!

Київське міське відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів