Круті ігри для крутих школярів

3089

Лічені години залишаються до старту одних із найкрутіших спортивних заходів для учнівської молоді – 1st ISF World Cool Games. Вісім команд з Азербайджану, Грузії, Казахстану, Китаю, Молдови, Хорватії, України, а також міста Києва протягом наступних днів змагатимуться за звання першого переможця цих змагань. Сьогодні ж у атріумі Ліко-ліцею відбулося важливе дійство – жеребкування. Отже, всі вісім команд були розподілені на дві групи А і В. Команди України та міста Києва відразу ж “розвели” по різним квартетам. До групи А увійшли: Молдова, Азербайджан, Китай та Україна, а групу В склали: Грузія, Хорватія, Казахстан і Київ. У суботу відбудетьcя груповий етап, в якому команди зустрінуться в рамках своїх квартетів. А у неділю, вже у форматі плей-офф, по дві найкращі команди з кожної групи продовжать змагання за призові місця. Решта ж  розподілять щаблі від 5-го до 8-го.

Крім того, відбулося жеребкування й для такого собі “розминочного” турніру. Головною фішкою цього змагання стане те, що всі школярі виступатимуть у складі змішаних колективів, тобто в одній команді будуть представники всіх країн. Цей задум організаторів має свою цікаву мотивацію.

– Шкільний спорт має бути цікавим та веселим. А що може бути кращим за нові знайомства?! Ми вирішили дати дітям можливість краще пізнати один одного, обмінятися враженнями від перебування в Україні, потоваришувати, познаймити зі своєю культурою. Змагання закінчаться, а про позитивні емоції учасники згадуватимуть ще дуже довго, – розповів голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко.

Тож, уже завтра школярі у складі змішаних команд випробують себе на міць у столичному СК “Меридіан”. Старт змагань о 10:00.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів