Кубок МДЦ «Артек» з регбі-5 відбувся у Києві

240

16 червня в Пущі-Водиці з нагоди 96-ої річниці заснування Міжнародного дитячого центру «Артек» відбулись традиційні змагання з безконтактного регбі – Відкритий Кубок МДЦ «Артек» серед артеківських команд, віком від 8 до 14 років.

Змагання відбулись за підтримки посольства Франції в Україні, міської та всеукраїнської федерацій регбі, Київського міського відділення НОК України, Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Клуб спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю». 

Перед фінальною грою пролунали вітальні слова президента ГО «Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні» – Леоніда Дейнеко та директора МДЦ «Артек» Сергія Капустіна, саме за їх ініціативи і відбувся цей турнір, також до вітань приєднався начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Сергій Бобровник.

У фінальній частині турніру взяли участь шість команд МДЦ «Артек», а також команда «Інваспорт» з вадами слуху, команда клубу «Авіатор» та французько-африканська команда співдружності.

В перервах між матчами артеківці розважали гравців та гостей заходу запальним флешмобом та чарівними піснями, а під час гри решта відпочиваючих скандували та всіляко підбадьорювали гравців різноманітними гаслами та речівками.

За підсумками турніру були визначені кращі команди: ІІІ місце п’єдесталу посіла команда «Всемогутні» Українського товариства глухих, ІІ місце – команда «Авіатор», м. Київ і І місце вибороли господарі майданчику – команда «Всі свої», МДЦ «Артек». Крім того були визначені 7 кращих гравців турніру. Переможці та призери були нагороджені медалями Федерації регбі України та пам’ятними сувенірами від Національного олімпійського комітету і спонсорів турніру. 

ГО «Клуб спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю» передали спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернату № 18 м. Києва цінні подарунки. А також артеківців з днем народження привітала Всеукраїнська футбольна асоціація, презентувавши футбольні м’ячі.

Загалом свято було яскравим та веселим, наповненим дитячим сміхом та радістю, які безперечно створюють неперевершену атмосферу.

Дякуємо Леоніду Дейнеко, президенту ГО «Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні» за запрошення на свято, дружньому колективу МДЦ «Артек» за створення для діточок справжнього дитинства, і звичайно за атмосферу свята та гостинність.

З днем народження, «Артек»!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів