Кубок обласних змагань з міні-футболу серед закладів професійної освіти вирушив до Бердянська

1398

Майже два тижні у Запорізькій області тривали змагання з мініфутболу серед команд закладів професійної/професійно-технічної освіти. На першому етапі 25 команд, розділених на три групи, грали у Запоріжжі, Мелітополі та Бердянську. В результаті визначилася сімка фіналістів:

 • Запорізький центр професійно-технічної освіти водного транспорту
 • Запорізький політехнічний центр професійно-технічної освіти
 • Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»» 
 • Запорізький професійний ліцей залізничного транспорту
 • Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти
 • Багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» (Молочанськ)
 • Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету.

За головний трофей змагань хлопці зайшлися на футбольному полі  Вищого професійного училища «Моторобудівник», де напередодні відбувся зональній запорізький етап. Зігравши між собою у двох групах, учасники визначили квартет фіналістів, ними стали команди з Бердянська, Молочанська , Мелітополя, а також господарі змагань – команда училища «Моторобудівник».

 • Це почесно приймати фінал обласних змагань з міні-футболу. До цього ми  провели зональні змагання на високому рівні, дуже старалися – завжди раді гостям.  Звісно мені, як керівнику, не байдуже на якому рівні у нас фізичне виховання. Мініфутбол у нас популярний, більшість навчається хлопців, спеціально для них привели до ладу поле, щоб грали. Як бачите у нас не лише команда, а й група підтримки помітна, а це вже свідчить про популярність цього виду спорту серед молоді. Команда молода, складена з першокурсників, але хочеться вдома не зганьбитися, і потрапити в призову трійку, – розповів директор ДНЗ «Запорізьке ВПУМ» Олександр Базь.

У півфіналах події розгорнулися неочікувано – лідер своєї групи, команда Мелітопольського будівельного центру професійно-технічної освіти, поступилася команді з Бердянська, яка грала в меншості 1:2. Такого повороту подій хлопці не очікували, адже приїхали за першим місцем.  

 • Я футбол дуже люблю, вже 10 років ним займаюся, щоправда ніде не навчався, все опановую сам. У команді є теж хлопці з досвідом, виступаємо за різні команди вдома, любимо грати у футбол. Тому віримо в свої сили – приїхали лише за перемогою, – поділився очікуваннями напередодні матчу капітан мелітопольців Олександр Романов.

У другому півфіналі Молочанський багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» був сильнішим за господарів поля – училище «Моторобудівник». 

 • Команда у нас не дуже зіграна, зібралися ми за два тижні до змагань,  але ми всі займаємося не перший рік футболом, тому досвід є. З групи вийшли не програвши жодного матчу, лише за додатковими показниками посіли друге місце. Тому  у своїх силах впевнені – переконаний що в трійці призерів ми все одно будемо! – розповів гравець молочанської команди Юрій Дружинець.

В своїх очікуваннях хлопець не помилився, щоправда сягнути першого місця молочанцям цього разу не вдалося. У фіналі програли Бердянському економіко-гуманітарному коледжу БДПУ 1:3, і стали другими. Таким чином кубок змагань вирушив до Бердянська.

Переможці та призери Запорізьких обласних змагань з мініфутболу серед команд закладів професійної/професійно-технічної освіти:

 1. Бердянський економіко-гуманітарний коледж Бердянського державного педагогічного університету;

2. Багатопрофільний центр професійно-технічної освіти» (Молочанськ);

3. Запорізьке вище професійне училище «Моторобудівник»;

3. Мелітопольський будівельний центр професійно-технічної освіти.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів