“Кубок Олімпійських чемпіонів 2018” зібрав в Ужгороді 250 маленьких плавців

1481

Майже 250 юних плавців із Борисполя, Чернівців, Тернополя, Львова, Івано-Франківська, Луцька та Ужгорода сьогодні в нашому місті змагаються у регіональному дитячому турнірі з плавання “Кубок Олімпійських Чемпіонів 2018”.

Спортсменів, а в басейні УжНУ визначають кращих із тих, кому від 13 років і молодших (2005 і пізніших років народження). Хлопці та дівчата змагалися у декількох стилях: вільному, брасі, батерфляї та на спині на дистанціях 50 та 100 метрів. Кожен з них боровся, як за хороші командні результати, так і за особисті – адже, у підсумку турніру відзначали найкращих плавців серед хлопців та серед дівчат.

Змагання проводяться під егідою управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської міської ради, Всеукраїнської асоціації плавальних клубів МАСТЕРС, відділення НОК України в Закарпатській області та відокремленого підрозділу Федерації плавання України в Закарпатській області.

Іван Риляк нагородив учасників та тренерів змагань подарунками (олімпійська атрибутика та література на олімпійську тематику) від обласного відділення НОК України.

 

Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України  

Коментарі

коментарів