Кубок посла Франції в Україні з регбі відбувся Києві

491

2 жовтня у Києві на стадіоні “Спартак” відбулося вже традиційне спортивне свято – 8-й Міжнародний турнір “Кубок Посла Франції в Україні з Регбі”, що проходив цього року у рамках відзначення Європейського Тижня Спорту під девізом #BeActive за підтримки Національного олімпійського комітету України.

Участь в турнірі взяли команди від наймолодших учнівських до збірної ветеранів. Призери і переможці змагань в кожній віковій категорії отримали кубки, пам’ятні медалі і цінні подарунки.

На стадіоні панувала тепла і дружня атмосфера. Свято зібрало разом не лише учасників, а й старих друзів, любителів регбі. Підтримати спортсменів-регбістів прийшли представники Посольства Франції в Україні, Національного олімпійського комітету, Міністерства молоді і спорту України, Міністерства освіти і науки України, Київської федерації регбі та інші. Захід також відвідали завідувачі кафедри фізичного виховання і спорту КНУБА і МАУП Олександр Шаміч і Іван Захарчук, які планують розвивати в подальшому цей вид спорту в своїх вишах.

Організаторами заходу виступили Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні та Посольство Франції в Україні.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів