«Кубок Посла ПАР в Україні з регбі» відбуся у Києві

69

25 травня на стадіоні Київського національного економічного університету імені Вадима Гетьмана відбувся Відкритий всеукраїнський ХХ дитячий турнір «Кубок Посла ПАР в Україні з регбі».

Організаторами Кубку виступили Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні, Благодійний фонд «Єдина Країна», Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та ГО «Клуб спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів, молоді з інвалідністю України і Франції».

Участь у Кубку взяли 140 учнів восьми столичних закладів загальної середньої освіти, що навчаються в 3-5 та 6-8 класах.

Підтримати команди завітали почесні гості: Надзвичайний і Повноважний Посол ПАР в Києві – Шуейб Касу, Перший секретар з політичних питань Посольства ПАР в Україні – пан Дінгаан Нтонгоа та Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Вірменія в Україні – Владімір Карапетян.

Відкрив змагання начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України – Сергій Бобровник. Він побажав всім учасникам гарного настрою і вдалих матчів та оголосив хвилину мовчання в пам’ять про Захисників, що віддали життя за Україну.

Поважні гості заходу перейнялися змагальною атмосферою регбійних ігор та разом з тренерами і батьками учасників змагань щиро та заповзято підтримували команди.

По завершенню змагань всі без виключення учасники були нагороджені кубками, медалями та дипломами від Фонду розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні, Благодійного фонду «Єдина Країна» та Київського міського відділення КФВС МОН. Також були визначені найкращі гравці Кубку. А переможці змагань, окрім головних кубків та медалей, отримали професійні регбійні м’ячі.

Найсильнішими командами змагань стали команди Санаторної школи №20 – вони посіли І та ІІ місця в старшій віковій категорії та І місце – в молодшій.

ІІ місце серед молодших учасників посіла команда Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №82 ім. Т. Г. Шевченка з поглибленим вивченням англійської мови Шевченківського району м. Києва.

ІІІ місце в цій же віковій категорії – Спеціалізована школа № 196 Святошинського району м. Києва.

ІІІ місце в старшій віковій категорії здобула команда Ліцею №45 Подільського району м. Києва.

Щиро вітаємо переможців, призерів та всіх учасників з чудовими змаганнями. Бажаємо впевнено йти до своєї мети та розвивати свої здібності.

Висловлюємо щиру подяку Леоніду Дейнеко (Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні), Тарасу Білінському (Благодійний фонд «Єдина Країна») за організацію змагань на високому професійному рівні та наполегливу працю в розвитку учнівського регбі.

Слова вдячності Надзвичайним і Повноважним Послам ПАР та Республіки Вірменія за підтримку української молоді та України в цілому.

Низький уклін Захисникам України за можливість проводити різноманітні спортивно-оздоровчі заходи серед учнівської молоді.

Слава Україні!

Слава Героям!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів