Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді відбувся у Києві

1545

 25-27 січня на базі спеціалізованої школи №323 «Логос» відбулися змагання на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (юніори), (трасові моделі), класи «Вантажівка», G-12st, G12, G-15, G-33, (IV ранг), які уперше сумісно проводять Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Українська федерація автомодельного спорту (зі статусом Національна).

Перед початком змагань начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з ФВС МОН України Сергій Бобровник нагородив перших призерів змагань та передав побажання чесної і захоплюючої боротьби учасникам Всеукраїнського автомодельного форуму від голови Комітету з ФВС МОН України Вадима Стеценка.

Безпосередньо у запеклих змаганнях взяли участь 36 учасників з Тернопільської, Хмельницької, Київської, Чернігівської, Сумської областей та міста Києва, які боролися за головні нагороди освітянського спортивного форуму – кубки, медалі та грамоти Комітету з ФВС МОН України.

 

Вітаємо переможців та призерів змагань на Кубок України з автомодельного спорту серед учнівської молоді (юніори), (трасові моделі), класи «Вантажівка», G-12st, G12, G-15, G-33, (IV ранг) та бажаємо у наступному році перевершити свої досягнення!

Висловлюємо щирі слова подяки директору спеціалізованої школи №323 «Логос» Прутасу Андрію Вікторовичу за усіляку підтримку учнівського спорту та школярів у їх прагненнях!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів