Кубок України серед студентів з перетягування канату у приміщенні пройшов у Києві

612

2-3 грудня в спортивному комплексі «Меридіан» проходив Кубок України серед студентів закладів вищої освіти в приміщенні з перетягування канату.

Організаторами змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерація найсильніших атлетів України і перетягування канату.

Участь в змаганнях взяли 15 чоловічих і 10 жіночих команд, що представляли  8 закладів вищої освіти України, зокрема м. Київ, Львівську, Івано-Франківську, Чернігівську, Житомирську області.

Столицю представляли чотири виші: Київський національний торговельно-економічний університет – дві жіночі команди та три чоловічих, Національний авіаційний університет – дві жіночих та чоловіча команди, чоловіча команда ПВНЗ «Київський медичний університет» та три чоловічих команди Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

На змаганнях були присутні почесні гості, які вітали учасників заходу: президент Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату Володимир Кіба, начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник, Гетьман козацтва всієї України, Президент інституту права і суспільства, доктор філософії, професор Юрій Кармазін, завідувач кафедри фізичного виховання та спортивної підготовки Національного авіаційного університету Іван Вржесневський. А надихнула команди на боротьбу своїми запальними піснями під час відкриття змагань Заслужена артистка Автономної республіки Крим і Заслужена артистка України Ельзара Баталова.

Перетягування канату – командний вид спорту, який розвиває не лише спритність і витривалість, але й виховує командний дух. У ній неможливо розслабитися і грати в півсили, інакше це буде помічено партнерами. Тож в результаті нелегкої та завзятої боротьби беззаперечним лідером змагань як серед чоловіків так і серед жінок вже декілька років поспіль залишаються команди Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ). І цей Кубок України серед студентських команд не став виключенням. Студенти КНТЕУ вибороли по 2 медалі цьогорічного Кубку в приміщенні. Серед чоловічих команд вони вибороли 1 і 2 місця, а серед жіночих команд завоювали золоті і бронзові нагороди змагань.

Срібні нагороди у жінок серед 10-ти команд здобули студентки  Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного (м.Львів). А бронзові нагороди серед 15-ти чоловічих команд виборола збірна Національного авіаційного університету (м.Київ).

Щиро вітаємо призерів і переможців змагань! 

Дякуємо Федерації найсильніших атлетів України і перетягування канату за підтримку і розвиток студентського спорту в Україні!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 

Коментарі

коментарів