Кубок України з футзалу серед жіночих студентських команд відбувся у Києві

348

З 22 по 25 березня Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного НУФВСУ приймав змагання Кубку України з футзалу серед жіночих студентських команд закладів вищої освіти 2021 року. 

Участь в змаганнях взяли 8 команд закладів вищої освіти, що представляли Одеську, Черкаську, Сумську, Харківську області України та м.Київ.

Спочатку дівчата зіграли в двох підгрупах, а далі розподіл місць визначався стиковими іграми між командами, що посіли відповідні місця в обох підгрупах. 

Так в останній день змагань в боротьбі за бронзові нагороди зустрілися команди Сумського державного університету (СумДУ) і Черкаського національного університету імені Б. Хмельницького (ЧНУ ім. Б.Хмельницького), де останній виборов  третє місце Кубку України з рахунком 4:2.

З таким же рахунком, 4:2 завершилася і гра за 1 місце, в якій зустрілися жіноча збірна Національного університету харчових технологій (НУХТ, м.Київ) і Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця (ХНЕУ ім. С.Кузнеця), на користь останнього.

В загальному підсумку місця розподілились наступним чином:

1 місце –  ХНЕУ ім. С. Кузнеця (м.Харків);

2 місце – НУХТ (м. Київ);

3 місце – ЧНУ ім. Б. Хмельницького (м.Черкаси);

4 місце – СумДУ (м.Суми);

5 місце – Національний університет біоресурсів і природокористування України (НУБіП України, м.Київ);

6 місце – Київський національний університет будівництва і архітектури (КНУБА, м. Київ);

7 місце – Київський університет імені Бориса Грінченка (КУ ім. Б.Грінченка, м. Київ);

8 місце – Одеський державний аграрний університет (ОДАУ, м.Одеса).

Під час урочистої церемонії нагородження призерів і переможців змагань привітали представники організаторів змагань Вадим Стеценко, голова Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Іван Крулько, президент Всеукраїнської футбольної асоціації студентів, народний депутат України. Вони подякували студентським командам за участь у змаганнях і подаровані емоції яскравої боротьби в кожній грі. Призери і переможці змагань отримали від організаторів не лише чудові нагороди і кубки, а й яскраві весняні букети, які надзвичайно личили дівчатам.

Висловлюємо щирі слова вдячності головній суддівській колегії на чолі з головним суддею змагань Кондратьєвим Юрієм Володимировичем та в.о. директора ВСП «Олімпійський фаховий коледж імені Івана Піддубного НУФВСУ» Москаленку Олександру Вікторовичу.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів