Кубок України з перетягування канату серед студентських команд відбувся у столиці

1588

7 грудня Київський національний торговельно-економічний університет приймав змагання Кубку України з перетягування канату серед студентських команд, організований Федерацією найсильніших людей України і перетягування канату та Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Участь в змаганнях взяли 9 чоловічих і 7 жіночих студентських колективів з 4 областей України. Найбільш потужно був представлений університет, що приймав змагання, – трьома чоловічими і жіночою командами. 

Відкрили змагання президент Федерації Володимир Кіба та завідувач кафедри фізичної культури Київського національного торговельно-економічного університету Вячеслав Гамов. На змаганнях був присутній також Олексій Новіков, який на даний час є володарем титулу Найсильніша людина України.

За результатами змагань місця серед команд-учасниць у жінок розподілились наступним чином. Беззаперечним лідером стала команда Atlants – студентки КНТЕУ, срібними призерами Кубку стали студентки Житомирського військового інституту імені С.П. Корольова, а бронзові нагороди у команди Національного авіаційного університету вибороли студентки Таврійського державного агротехнологічного університету (м. Мелітополь).

Серед чоловічих команд не було рівних всім трьом командам господарям майданчика, студентам Київського національного торговельно-економічного університету (КНТЕУ). Команди Atlants-1, Atlants-2 і Atlants-3 завоювали весь п’єдестал пошани і тріумфували як абсолютні переможці!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України вітає з блискучою перемогою студентів та колектив кафедри фізичної культури КНТЕУ та висловлює щирі слова подяки ректору Анатолію Антоновичу Мазаракі за підтримку студентського спорту та надану можливість для проведення змагань.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів