Кубок з міні-футболу серед школярів пройшов в Ужгороді

2820

В ужгородському спорткомплексі «Юність» з 10 по 12 січня відбулася фінальна частина дитячо-юнацького Кубка з міні-футболу серед хлопців 2006–2007 років народження, присвяченого новорічно-різдвяним святам.

Як зазначив голова дитячо-юнацького комітету ФФЗ Олександр Чегіль, на початковій стадії змагань виступили 80 команд, які в чотирьох зонах (Ужгороді, Мукачеві, Берегові й Тячеві) визначили по два кращі колективи, котрі й продовжили суперництво за нагороди в обласному центрі. І виявилося: до завершальної стадії змагань не змогли пробитися такі традиційно хороші учасники, як, скажімо, із Хуста, Рахова чи Виноградова. Натомість маємо чимало самобутніх сільських клубів, котрі, як влучно підмітив Олександр Олександрович, можливо, не всі мають достатню кількість гравців, щоб переможно грати на великому полі, утім, сформували боєздатні колективи, щоб позмагатися на майданчиках спортзалів.

Загалом суперничали такі 8 учасників: СДЮСШОР (Ужгород), ФСТ «Україна» (Невицьке), МФА «Мункач», ФК «Мункач», СК «Сільце», ДЮФК «Довге-Бронька», ФК «Тересва» і ДЮСШ (Тячів).

Півфінали:

МФА «Мункач» – СК «Сільце» – 4:0.

СДЮСШОР (Ужгород) – ДЮФК «Довге-Бронька» – 11:0.

Фінали:

За третє місце (3-4). ДЮФК «Довге-Бронька» – СК «Сільце» – 0:0, за пенальті 5:4.

За перше місце (1-2). СДЮСШОР (Ужгород) – МФА «Мункач» – 3:2.

Як бачимо, до півфіналу прогнозовано вийшли мукачівська й ужгородська команда та, що стало певною несподіванкою, дві з Іршавського району. Щоправда, вони дещо «перегоріли» у півфіналі. Зате в обох фіналах суперництво виявилося доволі принциповим. Нестабільність же виступів ряду команд пояснюється просто: відіграє роль дитяча психологія. І саме такі турніри покликані її загартовувати, давати футболістам ігрову практику й досвід командної взаємодії.

Після завершення Кубка організатори визначили кращих гравців у номінаціях:

воротар – Василь Менько (СК «Сільце»);

захисник – Віталій Фірка (ДЮФК «Довге-Бронька»);

нападник – Дмитро Лагунцов (МФА «Мункач»);

гравець – Олексій Пушкарьов (СДЮСШОР (Ужгород).

Вищеназваних футболістів та команди-тріумфатори нагородили відповідно індивідуальними призами, а також медалями й кубками голова Федерації футболу Закарпаття Іван Дуран, голова дитячо-юнацького комітету ФФЗ Олександр Чегіль та представник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Плеханов.

10.01.2019 р. відбулись змагання з міні-футболу серед хлопців 2008–2009 років народження, присвяченого новорічно-різдвяним святам. Змагалися УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський район), ФСТ «Україна» (Невицьке), МФА «Мункач», ФК «Сузір’я» (Свалява), ДЮФК «Довге-Бронька», ДЮФК «Берегвідейк», ФК «Карпати» (Дубове) і ФК «В. Бичків».

Півфінали:

ФК «Сузір’я» (Свалява) – МФА «Мункач» – 2:0.

УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський район) – ДЮФК «Довге-Бронька» – 4:0.

Фінали:

За третє місце (3-4). МФА «Мункач» – ДЮФК «Довге-Бронька» – 4:0.

За перше місце (1-2). УРДЮСШ-ДЮШФ «Зінедін» (Ужгородський район) – ФК «Сузір’я» (Свалява) – 1:0.

Змагання показали, що не тільки в головних центрах – Мукачеві й Ужгороді – виховують переможців. Є хороші діти і в інших населених пунктах. Скажімо, відрадно, що підопічні Василя Фірки й В’ячеслава Шусти з ДЮФК «Довге-Бронька» одразу в двох вікових групах змагалися за умовну «бронзу». Водночас вітаємо, звичайно, і вихованців В’ячеслава Вакуленка з Мукачева, Івана Грубінки зі Сваляви та Михайла Іваниці із Ужгородського району, котрі в цій, наймолодшій, віковій групі стали призерами.

Після завершення ж Кубка організатори здійснили церемонію нагородження. Спочатку відзначили кращих гравців у номінаціях:

воротар – Максим Лелет («Мункач»);

захисник – Євген Раковцій (ДЮФК «Довге-Бронька»);

нападник – Мирослав Бобаль (ФК «Сузір’я»);

гравець – Владислав Гливка («Зінедін»).

Вищеназваних футболістів та команди-тріумфатори нагородили відповідно індивідуальними призами, а також медалями й кубками заступник голови Федерації футболу Закарпаття Віктор Качур, голова дитячо-юнацького комітету ФФЗ Олександр Чегіль, представник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України і представник ФФЗ Йосип Шитєв.

12.01.2019 р. у фінальних змаганнях Кубка з міні-футболу, присвяченого новорічно-різдвяним святам, грали спортсменки 2003 р. н. і молодші.

Змагалися 10 команд: ДЮСШ (Іршавський район), ДЮСШ (Міжгірський район), ДЮСШ (Рахівський район), ДЮСШ (Тячівський район), ДЮСШ (Хустський район), ДЮСШ «Берегвідейк» (Берегівський район), ЗОДЮСШ (Ужгород), ФК Nagydobronyi Junior Girls (В.Добронь, Ужгородський район), ФСТ «Колос» (Виноградівський район) і ФСТ «Колос» (Мукачівський район).

Півфінали:

ДЮСШ (Хустський район) – ОДЮСШ (Ужгород) – 0:3.

ФК Nagydobronyi Junior Girls (В. Добронь) – ДЮСШ (Рахівський район) – 0:4.

Фінали:

За третє місце (3-4). ФК Nagydobronyi Junior Girls (В.Добронь) – ДЮСШ (Хустський район) – 2:0.

За перше місце (1-2). ЗОДЮСШ (Ужгород) – ДЮСШ (Рахівський район) – 1:1 за пенальті 2:0.

Кращі команди відзначили медалями й кубками голова комітету жіночого футболу ФФЗ Василь Ізай, який привітав учасниць під час церемонії нагородження, член виконкому ФФЗ Степан Селменський та представник обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Анатолій Плеханов. Усі команди також отримали солодкі подарунки від голови комітету жіночого футболу Валерія Лунченко.

Окремо відзначили кращих футболісток у номінаціях:

воротарка – Дарина Раті (ФК Nagydobronyi Junior Girls (В. Добронь);

захисниця – Вікторія Баник (ЗОДЮСШ (Ужгород);

нападниця – Юлія Вакарова (ДЮСШ (Хустський район);

гравчиня – Надія Ковбаснюк (ДЮСШ (Рахівський район).

Крім того, грамоти за розвиток жіночого футболу та з нагоди 125-річчя закарпатського футболу отримали тренери Михайло Гоздок (Виноградівський район), Ірина Янчиюк (Рахівський район), Петер Молнар (ФК Nagydobronyi Junior Girls (Ужгородський район). Відзначили також суддів змагань Йосипа Шитєва та Мирослава Горгоша.

Закарпатське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів