KYIV HALF MARATHON 2019

1154

6 квітня на території Національного виставкового центру (ВДНГ) відбулася наймасовіша бігова подія – дев’ятий міжнародний Київський півмарафон Kyiv Half Marathon 2019.

Завдяки організаторам заходу, безпосередньо ГО «Бігова Україна», а також партнерам і спонсорам та плідній співпраці з Міністерством освіти і науки України, Комітетом з фізичного виховання та спорту МОН України та Української федерації учнівського спорту, учні та студенти столиці отримали можливість безкоштовно та з користю для здоров’я провести весняні вихідні, змагаючись у спритності та витривалості на бігових дистанціях: Rexona Mini Marathon 4,2 км, сімейний забіг Family Walk на 1 км та дитячі забіги.

Серед почесних гостей і учасників заходу голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко та керівник відокремленого підрозділу Українська федерація учнівського спорту, депутат Київради Олена Овраменко.

До початку забігу організатори провели з усіма учасниками руханку, яка дала змогу сотням бігунів розігрітися та підготовити себе до марафону.

Змагання відкривали Rexona Mini Marathon на дистанцію 4,2 км, де учасники стартували трьома групами з інтервалом в три хвилини.

Загалом весь день був переповнений яскравими враженнями, енергією та позитивними емоціями. Очевидно, що щороку бажаючих взяти участь у марафонах стає все більше, а це чудово демонструє якість бігової культури в Україні, а також прагнення молоді до здорового способу життя.

Щира подяка всім причетним до такого масового бігового свята. Організація на найвищому рівні з відповідністю світовим стандартам якості, безпеки і обслуговування – все це дало змогу чудово провести ці вихідні, отримати масу задоволення та неперевершених спогадів.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН

Коментарі

коментарів