Киянин Владислав Сіренко – володар поясу WBC ASIA

1000

13 грудня в Києві відбувся бій за титул чемпіона Азії за версією WBC у важкій вазі між українськими боксерами Владиславом Сіренком (Київ) та Костянтином Довбищенком (Харків), перемогу в якому, і титул чемпіона Азії одержав Влад Сіренко! Бій тривав 10 раундів і Владислав переміг за кількістю очок за рішенням суддів.

Владислав Сіренко – срібний призер молодіжного чемпіонату Європи (2013), переможець Кубка України серед молоді (2013), бронзовий призер дорослого чемпіонату України (2014) в любителях, у червні 2015 року брав участь на I Європейських іграх в Баку. З 2017 року перейшов у професійний бокс, де виступає у важкій ваговій категорії. Серед професіоналів чемпіон за версією WBF International (2018) у важкій вазі, а тепер вже і чемпіон за версією WBC Asia. Зазначимо, що в цьому бою Владислав Сіренко здобув п’ятнадцяту перемогу поспіль на професійному рингу. Крім того, цьогоріч Владислав успішно вступив до аспірантури Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова.

Педагогічний колектив Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова, колективи Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Клубу спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю, де Влад розпочинав свої перші спортивні кроки, щиро вітають Владислава з перемогою!!!

Пишаємось тобою, Владиславе! Ти – молодець! Талановитий, здібний, відповідальний, боєць!

Бажаємо тобі подальших гучних перемог, справдження задуманих планів і досягнення заповітної мрії! Завжди вболіваємо за тебе!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів