Київ – абсолютний чемпіон командного заліку ЧУ зі скелелазіння серед студентів

306

В чемпіонаті України серед студентів зі скелелазіння, що відбувся в середині березня у м. Кременчук Полтавської області, участь взяли студенти двох столичних вишів – Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ) та Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» (КПІ ім. І.Сікорського). Чемпіонат відбувався у трьох видах програми: швидкість, трудність і багатоборство. І саме за сумарними результатами виступів наших студентів м. Києву в командному заліку серед областей України вдалося бути першим у кожному з трьох видів програми!

 І в багатоборстві, і в трудності за вишами міста Києва були перші місця серед закладів вищої освіти. Хотілося б особливо відмітити виступи і професійність студентів НУФВСУ Ткачука Михайла, який виборов золото в змаганнях в трудності, срібну медаль у багатоборстві, а також Ніки Потапової, яка стала чемпіонкою у двох видах програми (трудність і багатоборство) і срібною призеркою змагань у швидкості, принісши команді м.Києва найбільшу кількість очок! 

До успіхів Ніки долучилися і студентки КПІ імені Ігоря Сікорського Тіщенко Анастасія і Січкар Надія, що вибороли срібло у двох видах програми і бронзові нагороди у всіх трьох. Таким чином, і в багатоборстві і в трудності весь п’єдестал завоювали представниці вишів м.Києва, а в швидкості поступилися лише золотом представниці Дніпропетровської області! 

Гарні результати продемонстрував і студент КПІ ім. І. Сікорського Андрій Асеко-Нкілі. І хоча йому не вистачало трохи до п’єдесталу у кожному з видів програми, але завойовані їм 4-6 місця, дозволили додати балів в командному заліку і КПІ і м.Києву.

То ж вітаємо чемпіонів і призерів Чемпіонату України зі скелелазіння серед студентів, дякуємо Вам за чудові виступи, пишаємось Вами і вболіваємо за Ваші подальші успіхи!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів