Київ долучився до Всеукраїнського забігу «Біжу за Азовсталь»

225

5 серпня в столиці на Трухановому острові відбувся Всеукраїнський флешмоб «Біжу за Азовсталь», який організований Асоціацією родин захисників «Азовсталі» та проходить в 15 містах України, а також Варшаві та Торонто. До організації заходу в
м. Києві долучилися Департамент молоді та спорту ВО КМР (КМДА) та Київське міське відділення Національного олімпійського комітету України, який представляла українська академічна веслувальниця, призерка Олімпійських ігор і чемпіонатів світу, багаторазова переможниця і призерка етапів Кубка світу Тетяна Устюжаніна, яка виступила з промовою до всіх учасників забігу.

Захід організований з метою нагадати світу про військових полонених, про черговий теракт росії та вшанувати пам’ять загиблих в Оленівці, а головне привернути увагу суспільства до того, що наші хлопці ще не повернулися додому! Тому забіг розпочався, але фінішує, коли всі оборонці будуть визволені з полону.

Підтримати Героїв України прийшли представники військових батальйонів, вищих військових училищ, поліцейські та військові, бійці – захисники Маріуполю і звичайно бійці полку «Азов». Також до підтримки долучились представники багатьох спортивних організацій, федерацій спорту, спортивних клубів та шкіл, добровільних спортивних товариств, профсоюзу працівників фізичної культури і спорту в м. Києві, а також відомі спортсмени та ветерани спорту, безліч жителів столиці та переміщених осіб.

Почесними учасниками марафону були рідні та близькі загиблих та родини оборонців Маріуполя, які зараз перебувають у полоні. Всі без винятку зі сльозами на очах та з гордістю за наших Героїв прийшли підтримати славетний Полк Азов, військових, що відстоювали Азовсталь та Маріуполь, бійців, що нині борються за нашу спільну свободу та волю.

Колектив Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України долучився до забігу у повному складі. Дякуємо нашим колегам вчителям та викладачам фізичного виховання закладів освіти Києва, які також приєдналися до заходу.

Кияни прийшли підтримати захисників Маріуполя – символ української незламності. Сотні місцян стартували у символічному забігу задля підтримки азовців. І все, здавалося б як в мирний час, ще півроку тому, але за кілька хвилин до фінішу лунає тривожна сирена. Але попри все, віра в бійців надає сил подолати останні метри до фінішу та завершити забіг під трикратне Слава бійцям Азову!

Ми щиро вдячні нашим Героям, завдяки яким ми не втрачаємо віру та надію, завдяки яким ми матимемо славетну Перемогу, що закарбується в анналах історії, як боротьба за волю і свободу свободолюбивого та непереможного народу, як нація, що виборола своє майбутнє, своєю кров’ю, кров’ю своїх дітей!

Трикратна (нескінченна) слава Азовцям! Слава! Слава! Слава!

Ми віримо, знаємо, ми впевнені, що Перемога буде за Україною! Ми нескорені і ніколи ними не станемо!

Слава полку Азов! Слава Героям! Слава! Слава! Слава!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів