Київ переймає досвід нового онлайн-заходу – “Брейн-ринг – Луганщина Олімпійська”

423

Начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Сергій Бобровник був запрошений і взяв участь у онлайн заході, що проводиться серед шкіл, НВК, ліцеїв Луганської області за ініціативи Луганського обласного відділення НОК України та Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України. Це пілотний обласний освітньо-пізнавальний захід для школярів «БРЕЙН-РИНГ – ЛУГАНЩИНА ОЛІМПІЙСЬКА», присвячений 30-річчю заснування Національного олімпійського комітету України та 25-річчю заснування Луганського обласного відділення НОК України. 

«Був присутній на грі школярів Чмирівського ліцею Луганської області і привітав учасників цікавого і захопливого заходу з чудовою грою. Школярі продемонстрували високу ерудованість і знання і змогли вірно дати відповіді на 19 запитань з 25. Питання про олімпійців з різних видів спорту, уродженців і вихованців Луганської області, відомих атлетів захоплювали і хотілося і самому приєднатися до гри або підказати хлопцям і дівчатам», – поділився своїми враженнями від гри Сергій Бобровник, – «Чудова просвітницька ініціатива і захоплива гра! Дякую колезі, начальнику Луганського обласного відділення КФВС МОН Віктору Острєцову за запрошення! Дуже радий, що мав змогу приєднатися до даного заходу!

Сподіваюсь, що в недалекому майбутньому приєднатися до гри зможуть і київські школярі, які, впевнений, з задоволенням візьмуть участь у заході!».

То ж, у столичних школярів є час підготуватися, поки закінчиться пілотний проект на Луганщині і, сподіваємось, розпочнеться всеукраїнський захід. Буде чим зайнятися учнівській молоді під час карантинних обмежень.

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів