Київ виборов перше місце у загальнокомандній першості серед регіонів I групи III літньої Гімназіади України

192

10 жовтня у місті Рівне (Городище Оствиця  — парк історичної реконструкції на березі озера Басів Кут) відбувся центральний захід Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів  до Дня працівників освіти України «Challenge Fest», де учнівська молодь Рівненщини запалювала у різних рухових активностях, як і по всій Україні в ці дні!

Саме цей захід дає старт цьогорічним Гімназіадам України, Cool Games та іншим спортивним та спортивно-масовим заходам серед учнів!

Під час урочистого відкриття відбулось і нагородження представників областей України, які є переможцями та призерами Гімназіад України за підсумками 2020-2021 навчального року!  Було надзвичайно приємно отримати нагороду від заступника міністра освіти і науки України Артура Селецького та голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка!

Місто Київ – перше місце у загальнокомандній першості ІІІ літньої Гімназіади України серед регіонів І групи!

Щиро вдячні всім учасникам, їх тренерам, керівництву закладів позашкільної освіти, ВСП «Олімпійський коледж ім. Івана Піддубного НУФВСУ», федераціям з видів спорту, збірні команди яких брали участь в змаганнях ІІІ Літньої Гімназіади України! Це наш спільний здобуток, яким кожен може пишатися! 

Дякуємо Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України за інноваційні ідеї, створені чудові івенти, що популяризують рухову активність і здоровий спосіб життя серед учнівської молоді!

Дякуємо колегам з Рівненського обласного відділення (філії) КФВС МОН за створене свято в чудовому мальовничому місці, за створені цікаві локації, турботу і організацію заходу! 

Довідково: збірні команди м. Києва взяли участь у 11 (з 16) змаганнях з видів спорту ІІІ літньої Гімназіади України!

Золоті місця в командному заліку серед всіх регіонів України посіли наші збірні команди з легкої атлетики, гімнастики спортивної, дзюдо, боротьби греко-римської, футбол (юнаки).

Срібні місця завоювали збірні команди з боксу, гімнастики художньої, тхеквондо ВТФ.

Були 4-ми у бадмінтоні, 6-ми у футболі (дівчата), 12-ми у вільній боротьбі!

Ще раз дякуємо всім, хто знайшов можливість відрядити збірні команди м. Києва до участі у змаганнях Гімназіади України!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів