Київ визначив команди, які представлять столицю на Всеукраїнському фіналі Cool Games

429

Цього року вже втретє в Україні наприкінці травня відбудеться Всеукраїнський фінал фізкультурно-оздоровчого заходу серед учнів «Cool Games» – круті ігри школярів!

Захід був започаткований у 2018 році Комітетом з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України з метою популяризації фізичної культури і спорту серед учнівської молоді, залучення її до більш рухливого і здорового способу життя – і це спрацювало! Захід настільки емоційний, цікавий, захоплюючий і при цьому не потребує від учасників спеціальної спортивної підготовки, але перемога в ньому підвладна різнобічно фізично розвинутим дітям! Потрібно бути і швидким, і спритним, і кмітливим, вміти швидко реагувати, логічно мислити, підбирати і продумувати найефективніший спосіб виконання кожної з естафет. І тут не обійтись без підказок і досвіду свого вчителя фізичної культури. Ті, хто хоч раз спробує взяти участь в цьому проекті, точно повертатимуться до нього знову і знову!

Саме це підтвердив цьогоріч київський відбір до Всеукраїнського фіналу, що нещодавно був проведений Київським міським відділенням КФВС МОН на дитячій спортивній базі Клубу спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів і молоді з інвалідністю. Хоча він був зовсім невеликим через карантинні обмеження і відсутність можливості попередньої підготовки команд, але таким же емоційним і захопливим як завжди. Участь в ньому, як і очікувалось, взяли всі команди, що того року були лідерами цього заходу не лише в Києві, а й в Україні.

Так в старшому дивізіоні серед учнів 2003- 2006 р.н. за лідерство змагалися команди НВК «Домінанта» і ліцею №208 м. Києва (Дніпровський р-н), а в середньому, серед учнів 2007-2009 р.н, команда школи №104 Оболонського р-ну м. Києва та ліцею №208. Відбір проводили за результатами семи різних естафет, щоб була змога оцінити різні фізичні якості учасників команд. Боротьба була дуже напруженою і команди рухались на рівних, наприклад в естафеті «Гулівер», де учасники виконували стрибок з місця, результат обох команд був майже однаковим, що складно було виявити переможця.

За результатами відбору склад збірної м. Києва на Всеукраїнському фіналі Cool Games цьогоріч виглядатиме наступним чином:

Старший дивізіон – НВК «Домінанта», керівник – вчитель фізичної культури Балась Максим Сергійович;

Середній дивізіон – ліцей №208 м. Києва, керівник – вчитель фізичної культури Єрмолко Віталій Іванович;

Молодший дивізіон – НВК «Домінанта», керівник – вчитель фізичної культури Кулигін Олег Васильович.

Наші фіналісти вже встигли записати привітання всім учасникам Всеукраїнського фіналу за допомогою Zoom конференції, яке покажуть під час фіналу, готують презентаційний виступ команди. Сподіватимемось і віримо в наш успіх цьогоріч! Адже отримати кубок абсолютного переможця Cool Games минулого року було надзвичайно приємно і почесно на підтвердження багатьох старань всієї нашої дружньої команди!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів