Київські студенти успішно виступили на змаганнях з єдиноборств Europian Universities Combat Games

1065

У м. Загреб, Хорватія з 30 липня по 6 серпня відбулись перші Європейські студентські змагання з єдиноборств Europian Universities Combat Games.

Цей спортивний форум зібрав більш 1300 учасників з 404 університетів 36-ти європейських країн. Українську делегацію у 4 видах спорту дзюдо, карате, кікбоксинг, тхеквондо ВТФ представляли 66 студентів з 42 вишів України, які загалом завоювали 42 медалі (16 – золотих, 8 – срібних, 18 – бронзових), посівши перше загальнокомандне місце медального заліку.

Треба відзначити, що наша збірна взяла участь у перших для студенства Європи Europian Universities Combat Games, завдяки підтримці Міністерства освіти і науки України і великій роботі та міжнародній співпраці, що відбулись за ініціативи Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України в співпраці з Студентською спортивною спілкою України.

Особливо приємно відзначити успішний виступ студентів м. Києва. Вісім медалей різного ґатунку  вони принесли у скарбницю нашої славетної команди.

У змаганнях з кікбоксингу в пойнт-файтингу – Владислав Тюрменко (-75 кг) з Національного університету фізичного виховання та спорту України виборов срібну медаль, а Аліна Кравчук (+65 кг), студентка Державного університету інфраструктури і технологій – бронзову.

Студенти Національного університету фізичного виховання та спорту України відзначились у змаганнях з тхеквондо ВТФ. в Пумсе Ірина Піпоть
(-73 кг), в Керугі Вікторія Собко (-53 кг) та Владислав Єрко (-74 кг) піднялись на  вищу сходинку п’єдесталу. завоювавши золоті нагороди. В карате у складі жіночої та чоловічої команд наші студенти Анна Проценко з Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, Андрій Торошанко з Київського коледжу зв’язку, Валентин Найда з Національного університету фізичного виховання та спорту України стали чемпіонами змагань. Крім того в індивідуальному розряді Андрій Торошанко (-84 кг) виборов бронзову нагороду.

Таким чином, студенти м. Києва вибороли 3 золотих, 1 срібну та 2 бронзові медалі в особистому розряді та 2 золоті у в командних змаганнях.

Колектив Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України вітає всіх спортсменів і їх тренерів з значними досягненнями на міжнародній арені, бажаємо подальшого розвитку і підкорення нових спортивних вершин, а також дякуємо за подаровані позитивні емоції і черговий привид пишатися досягненнями рідної країни!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів