Київський міський фаховий медичний коледж – фізичне виховання в пріоритеті

299

Наприкінці навчального року начальник Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Сергій Бобровник зустрівся з директором Київського міського медичного фахового коледжу Володимиром Петровичем В’юницьким, щоб відзначити роботу закладу і його викладацько-педагогічного колективу, циклової комісії фізичного виховання під керівництвом викладача вищої категорії, методиста Кузьменко Любов Василівни в напрямку розвитку фізичного виховання і популяризації спорту в закладі освіти, ефективного проведення навчальної  та методичної діяльності з дисципліни фізичне виховання.

Протягом багатьох років в коледжі підтримується активна робота і проводяться заняття з фізичного виховання, не дивлячись на різноманітні перешкоди, обумовлені викликами сьогодення. Це цікаві і онлайн і офлайн заняття, проведення різноманітних челенджів і фізкультурно-оздоровчих заходів, змагань і естафет, використання інноваційних підходів у викладанні дисципліни. В коледжі сучасна матеріально-технічна база, яка підтримується в гарному стані, ігровий і тренажерна зали, створений зал реабілітації і ЛФК. Для студентів працюють безкоштовні секції для занять функціональним тренінгом, волейболом, баскетболом, настільним, тенісом і бадмінтоном. Викладачі коледжу є активними учасниками багатьох семінарів і конференцій з розвитку фізичного виховання і впровадження інновацій у фізичній культурі учнівської і студентської молоді.

Щиро дякуємо директору і викладачам коледжу за розуміння важливості і значення фізичного виховання для формування успішного майбутнього молодої людини! Адже багато випускників даного закладу освіти зараз допомагають ЗСУ, цьогорічні випускники бачать себе парамедиками, а без гарної фізичної форми виконання подібних завдань не було здійсненним і ефективним. Адже фізично здорова і загартована молодь – запорука успішного майбутнього держави!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів