Школяр з Київщини став чемпіоном ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор

919

Сьогодні, 15 січня у м. Лозанна (Швейцарія), столиці ІІІ зимових Юнацьких Олімпійських ігор, юні представники хокею 3х3 розіграли медалі. Як зазначалось раніше, у складах 2 команд грали юні хокеїсти України. Це Володимир Трошкін – учень 10 класу відділення хокею Броварського вищого училища фізичної культури, гравець команди «Білий Барс-БВУФК», у складі команди «Green», яка стала переможцем групового етапу, та Денис Пасько з команди «Red». Ці команди впевнено пройшли попередній раунд змагань і  гарантували собі місце у фіналі, а наші хлопці – 2 олімпійські медалі для України.

Сьогодні у фінальному двобої найсильнішими були «зелені» й відповідно чемпіоном ЮОІ-2020 став  вихованець БВУФК Володимир Трошкін, а звання віце-чемпіона виборов Денис Пасько. Гра закінчилася з рахунком 10:4.

Вітаємо юних хокеїстів та їх наставників з важливим здобутком у їхній спортивній кар’єрі та бажаємо нових перемог!

Київське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України