Лауреати спортивного року 2020

240

2 лютого в м. Коростишеві управління освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації спільно з обласним відділенням Комітету з фізичного виховання і спорту Міністерства освіти і науки України провели підсумкову нараду з керівниками відділів освіти, молоді і спорту, патріотичного виховання територіальних громад та міст області. Під час наради було проведено спортивно-мистецьке свято, аналіз, підсумки, вітання та нагородження у трьох номінаціях:

– переможці та призери Гімназіади Житомирщини 2019-2020 року;

– переможці та призери обласного етапу Всеукраїнського огляду-конкурсу на кращий стан фізичного виховання в навчальних закладах професійної освіти;

– за підготовку членів збірної команди України, кандидатів на участь у Всесвітній Гімназіаді 2021 року та за якісну організацію та проведення змагань обласної Гімназіади.

Захід проводився з дотриманням відповідних карантинних вимог по запобіганню поширення коронавірусної хвороби.

Нагороди вручали Зорнік В. Р. – начальник обласного відділення з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, Осипович Н. Є. – начальник відділу з питань професійно-технічної та вищої освіти управління освіти і науки облдержадміністрації, Сюравчик М. К. – заступник директора КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти».

Житомирське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів