Легкоатлетична естафета пройшла в Маріуполі

1580

В м. Маріуполь на Приморському бульварі відбулася  традиційна легкоатлетична естафета, присвячена Дню Перемоги, на призи газети «Приазовский рабочий». В змаганнях взяли участь 32 команди. 6 юнаків та 5 дівчат з кожної команди долали естафету, яка складалася з одинадцяти етапів загальною протяжністю 3500 метрів.

Підбиваючи підсумки, головна суддівська колегія поділила команди учасників на дві групи:заклади загальної середньої освіти та чотири міські ліцеї – І група, заклади вищої освіти та заклади професійної освіти – ІІ група.

Місця у І групі розподілилися таким чином: переможцем стала команда ЗОШ № 47, срібним призером – Технічний ліцей, почесне третє місце вибороли учні команди ЗОШ № 34. У ІІ групі першими здолали дистанцію студенти  Приазовського державного технічного університету, другими – Маріупольського державного університету, третіми стали представники – Маріупольського коледжу Приазовського державного технічного університету.

Команди переможців та призерів були нагороджені  грамотами Донецького обласного відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України, дипломами, кубками, медалями Управління фізичної культури Маріупольського міськвиконкому. Спортивні призи та грошові премії від редакції газети «Приазовский рабочий»  та депутата Верховної ради України Сергія Тарути стали чудовим завершенням заходу.