Легкоатлетична Спартакіада школярів пройшла у Васильківському районі

1681

19 вересня 2018 року на стадіоні селища Калинівка відбулась легкоатлетична спартакіада школярів Васильківського району, яка дає старт XXII-м Спортивним іграм школярів Васильківщини присвячена Олімпійському тижню в Україні.

В легкоатлетичній спартакіаді прийняли участь команди 35-ти загальноосвітніх шкіл нашого району, а це більше 370 учасників. На змагання, по вболівати за спортсменів завітали батьки, друзі, директори загальноосвітніх шкіл, команди яких змагались на Спартакіаді.

В підсумку переможцями і призерами в особистому заліку стали:

Біг 100 метрів-дівчата:

1 місце – Цибуленко Валерія (Глевахівська ЗОШ).

2 місце – Вільхова Соломія (Гребінківська гімназія);

3 місце – Гапоненко Елеонора (Гребінківський НВК).

Біг 100 метрів-юнаки:

1 місце – Блажчук Денис (Путрівський НВК);

2 місце – Коваль Владислав (Крушинкський ЗОШ);

3 місце – Ворошилов Олексій (Глевахівська ЗОШ).

Стрибки в довжину -дівчата:

1 місце – Вільхова Соломія (Гребінківська гімназія);

2 місце – Ларіна Світлана (Барахтівський НВК);

3 місце – Мошек Ярослава (НВК «Ковалівська гімназія»).

Стрибки в довжину -юнаки:

1 місце – Бабенко Владислав (Устимівська ЗОШ);

2 місце -Терещенко Дмитро ( Калинівська ЗОШ №2);

3 місце – Маковецький Роман ( Дослідницька ЗОШ).

Метання м’яча -дівчата:

1 місце – Філоненко Дарина (Калинівський НВК №1);

2 місце – Кононова Вікторія (Застугянська ЗОШ);

3 місце – Мазуренко Віра (Митницький НВК).

Метання м’яча – юнаки:

1 місце – Терещенко Дмитро ( Калинівська ЗОШ №2);

2 місце – Духлій Євген (Калинівський НВК №1);

3 місце – Приходченко Артур (Барахтівський НВК).

Естафета 4х100 метрів:

1 місце – Глевахівська ЗОШ;

2 місце – Калинівська ЗОШ №2;

3 місце – Путрівський НВК.

Всі переможці і призери легкоатлетичної спартакіади в особистому заліку були нагородженні грамотами і медалями відділу освіти Васильківської РДА.

Головна суддівська колегія опрацювала всі протоколи Спартакіади і встановила командні місця .

За ініціативи голови Васильківської РДА Одинця В.І. та голови Васильківської районної ради Баласинович Н.О. команди ,які зайняли 1-2-3 місця будуть нагороджені спортивним інвентарем.

В результаті набраних очок, загальний залік шкіл виглядає наступним чином:

  1. Глевахівська ЗОШ-41

2. Путрівський НВК-43

3. НВК Ковалівська гімназія-61

4. Плесецька ЗОШ-65

5. ОНЗ Гребінківський НВК-67

6. Калинівська ЗОШ №2-72

7 .Гребінківська гімназія – 79

8. Калинівський НВК №1 – 81

9. Барахтянський НВК -87

10. Крушинська ЗОШ – 91

11. Іванковичівський НВК – 96

12.Дослідницька ЗОШ – 107

13. Ксаверівська ЗОШ – 108

  1. Малосолтанівська ЗОШ – 112

15. Великосолтанівська ЗОШ -117

16. Тростинський НВК – 123

17. Здорівський НВК – 123

18. Мар’янівська ЗОШ – 124

19. Кожухівська ЗОШ -125

20. Данилівська ЗОШ – 131

21. Пшеничнянський НВК – 133

  1. Мархалівський НВК -135

23. Устимівська ЗОШ –141

24. Саливінківська ЗОШ – 143

25. Застугнянська ЗОШ – 144

26. Кодаківська ЗОШ – 156

27. Пологівський НВК– 160

28. Великовільшанський НВК – 163

  1. Порадівська ЗОШ – 178

30. Погребський НВК – 182

31. Дзвінківський НВК – 191

32. Яцьківський НВК – 194

33. Гвоздівський НВК – 196

34. Митницький НВК – 204

35. Вінницько –Ставський НВК – 214

Коментарі

коментарів