Легкоатлетичні змагання серед школярів відбулись на Донеччині

2216

24 жовтня 2018 року  на базі дитячо-юнацької спортивної школи Костянтинівської міської ради відбулися змагання з легкої атлетики серед команд закладів загальної середньої освіти району з метою залучення школярів до систематичних занять фізичною культурою і спортом, пропаганди здорового способу життя, патріотичного виховання молоді. У легкоатлетичному багатоборстві взяли участь хлопці та дівчата  семи закладів загальної середньої освіти району.

У програму змагань входили такі види випробувань:

  • Біг 30 м (5-7 класи);
  • Біг 60 м (8-11 класи);
  • Стрибки у довжину з місця (5-7 класи);
  • Стрибки у довжину з розбігу (8-11 класи);
  • Метання м’яча (1 кг) з-за голови (5-11 класи).

Досвідчена суддівська колегія визначала переможців серед юнаків та дівчат окремо у кожній віковій категорії. Найбільшу кількість призових місць завоював Софіївський НВК та посів перше місце у загальнокомандному заліку, друге місце – Торський НВК, третє місце – Новодмитрівський НВК.

За якісну та високу підготовку учнів Донецьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України і методичний кабінет відділу освіти Костянтинівської райдержадміністрації висловлюють подяку учителям фізичної культури і бажають нових досягнень на спортивній арені.

Донецьке обласне відділення КФВС МОН України

Коментарі

коментарів