Легкоатлетичні змагання відбулись на Київщині

1154

Більше 330 учасників зібрали на СК «Машино-будівник» м. Фастова міські змагання з легкої атлетики серед учнів 5-6 та 7-8 класів «Діти олімпійська Надія», які відбулися 04 жовтня 2018 року. Ці змагання започатковані Фастівською ДЮСШ управління освіти у 2011 році. П’ятий рік ці традиційні змагання серед дітей проводяться в знак вшанування світлої пам’яті поважної людини, талановитого педагога і наставника, одного з найкращих тренерів України, старшого тренера – викладача відділення легкої атлетики Фастівської ДЮСШ управління освіти Артемовича Леоніда Вікентійовича. На урочистому відкритті змагань до учасників зі словами привітання та побажання успіхів в спорті звернулася дружина Леоніда Вікентійовича – Галина Олександрівна. Світла пам’ять відомого тренера була вшанована хвилиною мовчання.

На урочистому відкритті відбулося підняття прапора Міжнародного Олімпійського комітету на честь відкриття Всесвітніх юнацьких олімпійських ігор в Аргентині, де бере участь вихованка тренера ДЮСШ УО Пастушенко А.І. Юлія Гетевич в змаганнях з баскетболу 3х3.

Відповідно до Положення змагання проводились на особисту першість у двох вікових групах 5-6 та 7-8 класи. Змагання проходили в цікавій спортивній боротьбі.

Завершились змагання церемонією нагородження переможців і призерів змагань. Нагородження проводили Майстер спорту Міжнародного класу Коробенко А. І., дружина Леоніда Вікентійовича – Галина Олександрівна та донька Ольга. Всі переможці і призери змагань були нагороджені грамотами та медалями відділу з питань фізичної культури та спорту, а переможці призами родини Артемовичів.

Організатори змагань висловлюють щиру подяку колишньому вихованцю відділення легкої атлетики ДЮСШ Коптюху Володимиру Анатолійовичу за підтримку розвитку легкої атлетики та допомогу надану в проведенні змагань.

Київське обласне відділення КФВС МОН України

 

Коментарі

коментарів