Легкоатлетичний крос відбувся на Херсонщині

1711

До І та ІІ етапів змагань з легкоатлетичного кросу, які проводились у вересні та  жовтні 2018 року у закладах вищої освіти, долучилося 2690 студентів. Кращі з них завоювали право брати участь у фінальних змаганнях з цього виду відповідно до програми XIV обласної Універсіади.

11-12 жовтня 2018 року в парковій зоні Херсонського державного університету відбулись змагання з легкоатлетичного кросу, в яких брали участь команди юнаків та дівчат з 16 закладів вищої освіти типів: інститут, академія, університет та коледж, технікум із загальною кількістю понад 300 учасників.

На відкритті змагань з привітанням виступив в. о. начальника Херсонського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Коваленко О. М.

Першими на старт кросової дистанції вийшли студенти закладів вищої освіти типу: інститут, академія, університет. В результаті змагань серед команд юнаків на І місце з сумою 219 очок вийшли студенти Херсонського державного університету, ІІ місце з сумою 175 очок зайняли студенти Херсонського національного технічного університету, ІІІ місце посіли курсанти Херсонського факультету Одеського державного університету ВС – 164 очки.

Серед команд дівчат з сумою 181 очко на І місці Херсонський державний університет, на ІІ місці з сумою 150 очок команда дівчат Херсонського факультету Одеського державного університету ВС і на ІІІ місці студентки Херсонського національного технічного університету з набраними 129 очками.

В особистій першості серед юнаків на І місці Сікорський Павло, ІІ місце – Дзюбенко В’ячеслав – обидва студенти Херсонського державного університету, а на ІІІ місці студент Херсонського національного технічного університету – Каспер Антон.

У дівчат І та ІІІ місця вибороли студентки Херсонського державного університету Веремєєва Анастасія та Андрющенко Вікторія, срібним призером стала Пришва Ольга студентка Херсонського факультету Одеського державного університету ВС.

В змаганнях з легкоатлетичного кросу серед студентів закладів вищої освіти типу: коледж, технікум у юнаків на І місці команда Херсонського політехнічного коледжу (153 очки), на ІІ місці курсанти морського коледжу ХДМА (145 очок), на ІІІ місці команда юнаків економіко-технологічного технікуму ХНТУ (126 очок).

Серед команд дівчат в змаганнях з кросу на І місці студентки Бериславського медичного коледжу (120 очок), ІІ місце посіли з сумою 106 очок студентки Херсонського політехнічного коледжу та з сумою 90 очок на ІІІ місці спортсменки Бериславського педагогічного коледжу.

В особистій першості серед дівчат:

І місце – Бутенко Галина;

ІІ місце – Міщук Олена;

ІІІ місце – Салтан Алла.

Всі переможниці особистої першості є студентками Бериславського медичного коледжу.

Серед юнаків:

І місце – Пепельницький Максим, студент Херсонського політехнічного коледжу;

ІІ місце – Нигольчук Андрій, курсант морського коледжу ХДМА;

ІІІ місце – Макух Олександр, студент економіко-технологічного технікуму ХНТУ.

На закритті змагань чемпіони і призери в командному та особистому заліку нагороджені кубками, дипломами та медалями відповідних ступенів.