Легкоатлети Старокостянтинівської спортивної школи – призери юнацького чемпіонату України

434

З 3 по 5 лютого 2023 року у м. Києві проводився чемпіонат України з легкої атлетики  в приміщенні сред юнаків та дівчат 2006-2007 років народження.

505 юних спортсменів з усіх регіонів країни приїхали поборотися за особисті рекорди  та командну першість.

Хмельниччину представили 16 атлетів з обласного центру, Старокостянтинова та Нетішина.

Вперше в історії Старокостянтинівська дитяча юнацько-спортивна школа стала третьою (109 очок) в командному заліку, поступившись лише Любешівській ДЮСШ Волинської області (163 очки) та Київській КДЮСШ №16 (118 очок).

Наші земляки навіть претендували і на друге місце, проте не зміг фінішувати із-за власної технічної похибки  у фінальному забігу на 60 м з бар’єрами перспективний Вадим Голянтус, 2007 р.н., втративши залікові очки.

Вкотре своє беззаперечне домінування серед вітчизняних скороходів у цій віковій групі підтвердив нинішній лідер старокостянтинівських легкоатлетів Роман Горбачов, який пройшов до чергового чемпіонства 5000 м за 21 хв 54,16 сек, випередивши найближчого суперника майже на 40 сек.

Лише відсутність достатнього змагального досвіду не дозволив двом хмельничанам з Обласного центру фізичного виховання учнівської молоді здобути особисті нагороди.  Так, Денис Ференс в ході тактичної боротьби спочатку фінішував четвертим у бігу на 1500 м (4 хв 31,42 сек), а наступного дня занадто швидко для себе розпочав забіг на 3000 м і, не втримавши заданого темпу, зумів завершити його на 5 позиції (10 хв 00,88 сек).    Анастасія Гавришко також посіла 5 місце в бігу на 800 м, продемонструвавши свій найкращий час у кваліфікаційному забігу (2 хв 26,45 сек ).

Вітаємо чемпіона, команду і тренерський склад Старокостянтинівської ДЮСШ: Олександра Вербицького, Володимира Гоняка, Віктора Соботовича з успішним виступом на всеукраїнському рівні і бажаємо нових перемог.

За інформацією першого заступника голови відділення НОК України у Хмельницькій області Віктора Флентіна.

Хмельницьке обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України