30 листопада та 1 грудня у легкоатлетичному манежі КОШВСМ в місті Бровари Київської області відбувся традиційний щорічний турнір – Всеукраїнські змагання серед школярів та студентів з легкоатлетичних багатоборств пам’яті Заслуженого тренера СРСР Анатолія Якимовича Коваленка.
А.Я. Коваленко – видатний тренер з легкоатлетичного багатоборства, який протягом 32 років очолював збірну команду України в складі СРСР, виховав та підготував цілу плеяду учнів, що стали не тільки видатними спортсменами, але й провідними вченими і науковцями у галузі фізичного виховання та спорту України і СРСР, найвідданіші з яких, щороку приїздять на відкриття цих змагань. Серед них, Леонід Литвиненко, Юрій Тумасов, Станіслав Канішевський, Віталій Поліщук, Борис Пангелов, Валерій Терещенко, Петро Костенко, Анатолій Зотов, Михайло Медведь, Олександр Ступаченко, Микола Кушнір, Сергій Бобровник та інші.
Головними організаторами змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерація легкої атлетики України.
Відкрив парад учасників головний суддя змагань, один з учнів А.Я Коваленка, ЗТУ Олександр Ступаченко. На урочистому відкритті були присутні учні Анатолія Якимовича Коваленка та головний тренер з легкоатлетичних багатоборств збірної команди України Анастасія Ольховнікова, які виступили, побажавши всім учасникам сили духу, цілеспрямованості та перемог. Також Сергій Бобровник, начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, передав вітання учасникам змагань від голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка.
Протягом двох днів змагалися в різних вікових категоріях за першість у двоборстві, триборстві та п’ятиборстві. Загалом у змаганнях взяли участь 10 команд, більше 80 спортсменів з семи областей та міста Києва.
Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнських змагань серед школярів та студентів з легкоатлетичних багатоборств пам’яті ЗТ СРСР Анатолія Якимовича Коваленка, бажаємо майбутніх перемог та особистих спортивних рекордів.
Щирі слова подяки за допомогу в організації та проведенні змагань директору легкоатлетичного манежу КОШВСМ Ларисі Шарай та директору Броварського вищого училища фізичної культури Олександру Чигирину, суддям за неупереджене суддівство, а головне тренерам команд, які не покладаючи рук виховують майбутніх олімпійців.
Таблиця переможців виглядає наступним чином:
Дівчата:
Д В О Б О Р С Т В О | |||
МОЛОДШІ (2006 і молодше) | |||
І | 1763 | Терещенко Антоніна | ДЮСШ “СТАРТ”, м.Київ |
СЕРЕДНІ (2004-2005) | |||
І | 1597 | Біленко Аліна | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
ІІ | 1386 | Беляєва Софія | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
ІІІ | 982 | Кушик Катерина | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
СТАРШІ (2002-2003) | |||
І | 1763 | Дудніченко Анна | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
ІІ | 1471 | Юрченко Лоліта | ДЮСШ “СТАРТ”, м.Київ |
Т Р И Б О Р С Т В О | |||
МОЛОДШІ (2006 і молодше) | |||
І | 1900 | Кібець Марія | ДЮСШ №9, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська |
ІІ | 1853 | Пєнзарєва Вероніка | ДЮСШ “Олімп”, м.Біла Церква, Київська обл. |
ІІІ | 1646 | Пазюк Дарина | ДЮСШ “Олімп”, м.Біла Церква, Київська обл. |
П’ Я Т И Б О Р С Т В О | |||
СЕРЕДНІ (2004-2005) | |||
І | 3300 | Булавка Олександра | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
ІІ | 3105 | Гулько Лада | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
ІІІ | 2834 | Машевська Марина | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
СТАРШІ (2002-2003) | |||
І | 3643 | Кулик Анастасія | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
ІІ | 2831 | Реут Валерія | СДЮШОР “Україна”, м.Київ |
ІІІ | 2620 | Павленко Катерина | СДЮШОР “Україна”, м.Київ |
Юнаки:
Д В О Б О Р С Т В О | |||
СЕРЕДНІ (2004-2005) | |||
І | 1291 | Бобровник Ілля | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
ІІ | 1122 | Алексєєнко Філіпп | ДЮСШ “СТАРТ”, м.Київ |
СТАРШІ (2002-2003) | |||
І | 1510 | Шух Ілля | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
ІІ | 1359 | Осадчий Михайло | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
Т Р И Б О Р С Т В О | |||
МОЛОДШІ (2006 і молодше) | |||
І | 1493 | Пчолін Сергій | Новоодеська РДЮСШ, Миколаївська обл. |
ІІ | 1284 | Косюк Владислав | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
ІІІ | 996 | Бондарчук Дмитро | СДЮШОР “Україна”, м.Київ |
П’ Я Т И Б О Р С Т В О | |||
СЕРЕДНІ (2004-2005) | |||
І | 3258 | Дубина Данило | ДЮСШ №9, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл. |
ІІ | 2953 | Приходько Микита | Синельниківська ДЮСШ, Дніпропетровська обл. |
ІІІ | 2865 | Оніщук Максим | ВСДЮСШОР, Вінницька обл. |
СТАРШІ (2002-2003) | |||
І | 3426 | Адамчук Ігор | ВСДЮСШОР, Вінницька обл. |
ІІ | 3302 | Стецюк Валерій | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
ІІІ | 3059 | Міщенко Артем | БВУФК, м.Бровари, Київська обл. |
Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України