Легкоатлетичні змагання серед школярів та студентів пройшли на Київщині

1003

30 листопада та 1 грудня у легкоатлетичному манежі КОШВСМ в місті Бровари Київської області відбувся традиційний щорічний турнір – Всеукраїнські змагання серед школярів та студентів з легкоатлетичних багатоборств пам’яті Заслуженого тренера СРСР Анатолія Якимовича Коваленка. 

А.Я. Коваленко – видатний тренер з легкоатлетичного багатоборства, який протягом 32 років очолював збірну команду України в складі СРСР, виховав та підготував цілу плеяду учнів, що стали не тільки видатними спортсменами, але й провідними вченими і науковцями у галузі фізичного виховання та спорту України і СРСР, найвідданіші з яких, щороку приїздять на відкриття цих змагань. Серед них, Леонід Литвиненко, Юрій Тумасов, Станіслав Канішевський, Віталій Поліщук, Борис Пангелов, Валерій Терещенко, Петро Костенко, Анатолій Зотов, Михайло Медведь, Олександр Ступаченко, Микола Кушнір, Сергій Бобровник та інші. 

Головними організаторами змагань виступили Комітет з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України та Федерація легкої атлетики України.

Відкрив парад учасників головний суддя змагань, один з учнів А.Я Коваленка, ЗТУ Олександр Ступаченко.  На урочистому відкритті були присутні учні Анатолія Якимовича Коваленка та головний тренер з легкоатлетичних багатоборств збірної команди України Анастасія Ольховнікова, які виступили, побажавши всім учасникам сили духу, цілеспрямованості та перемог. Також Сергій Бобровник, начальник Київського міського відділення (філії) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, передав вітання учасникам змагань від голови Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Вадима Стеценка. 

Протягом двох днів змагалися в різних вікових категоріях за першість у двоборстві, триборстві та п’ятиборстві. Загалом у змаганнях взяли участь 10 команд, більше 80 спортсменів з семи областей та міста Києва. 

Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнських змагань серед школярів та студентів з легкоатлетичних багатоборств пам’яті ЗТ СРСР Анатолія Якимовича Коваленка, бажаємо майбутніх перемог та особистих спортивних рекордів.

Щирі слова подяки за допомогу в організації та проведенні змагань директору легкоатлетичного манежу КОШВСМ Ларисі Шарай та директору Броварського вищого училища фізичної культури Олександру Чигирину, суддям за неупереджене суддівство, а головне тренерам команд, які не покладаючи рук виховують майбутніх олімпійців.

Таблиця переможців виглядає наступним чином:

Дівчата:

Д В О Б О Р С Т В О
МОЛОДШІ (2006 і молодше)
І 1763 Терещенко Антоніна ДЮСШ “СТАРТ”, м.Київ
СЕРЕДНІ (2004-2005)
І 1597 Біленко Аліна БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
ІІ 1386 Беляєва Софія БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
ІІІ 982 Кушик Катерина БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
СТАРШІ (2002-2003)
І 1763 Дудніченко Анна БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
ІІ 1471 Юрченко Лоліта ДЮСШ “СТАРТ”, м.Київ
Т Р И Б О Р С Т В О
МОЛОДШІ (2006 і молодше)
І 1900 Кібець Марія ДЮСШ №9, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська 
ІІ 1853 Пєнзарєва Вероніка ДЮСШ “Олімп”, м.Біла Церква, Київська обл.
ІІІ 1646 Пазюк Дарина ДЮСШ “Олімп”, м.Біла Церква, Київська обл.
П’ Я Т И Б О Р С Т В О
СЕРЕДНІ (2004-2005)
І 3300 Булавка Олександра БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
ІІ 3105 Гулько Лада БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
ІІІ 2834 Машевська Марина БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
СТАРШІ (2002-2003)
І 3643 Кулик Анастасія БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
ІІ 2831 Реут Валерія СДЮШОР “Україна”, м.Київ
ІІІ 2620 Павленко Катерина СДЮШОР “Україна”, м.Київ

Юнаки:

Д В О Б О Р С Т В О
СЕРЕДНІ (2004-2005)
І 1291 Бобровник Ілля БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
ІІ 1122 Алексєєнко Філіпп ДЮСШ “СТАРТ”, м.Київ
СТАРШІ (2002-2003)
І 1510 Шух Ілля БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
ІІ 1359 Осадчий Михайло БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
Т Р И Б О Р С Т В О
МОЛОДШІ (2006 і молодше)
І 1493 Пчолін Сергій Новоодеська РДЮСШ, Миколаївська обл.
ІІ 1284 Косюк Владислав БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
ІІІ 996 Бондарчук Дмитро СДЮШОР “Україна”, м.Київ
П’ Я Т И Б О Р С Т В О
СЕРЕДНІ (2004-2005)
І 3258 Дубина Данило ДЮСШ №9, м.Кривий Ріг, Дніпропетровська обл.
ІІ 2953 Приходько Микита Синельниківська ДЮСШ, Дніпропетровська обл.
ІІІ 2865 Оніщук Максим ВСДЮСШОР, Вінницька обл.
СТАРШІ (2002-2003)
І 3426 Адамчук Ігор ВСДЮСШОР, Вінницька обл.
ІІ 3302 Стецюк Валерій БВУФК, м.Бровари, Київська обл.
ІІІ 3059 Міщенко Артем БВУФК, м.Бровари, Київська обл.

 

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів