Луганщина святкує «Олімпійський день»

388

23 червня в спеціалізованій школі № 10 міста Рубіжне відбулось обласне центральне фізкультурно-оздоровче свято «Олімпійський день», присвячене заснуванню Міжнародного Олімпійського комітету України та підтримки наших олімпійців учасників Ігор ХХХІІ Олімпіади в Токіо.

Основним завданням «Олімпійського дня» є пропаганда спорту в усьому світі і залучення в спортивний рух усіх бажаючих. Причому займатися спортом можна і потрібно незалежно від віку, статі або спортивних здібностей. Також головною метою свята є просування олімпійських цінностей та ідеалів, популяризація олімпійського руху. «Олімпійський день» закликає людей до здорового способу життя, занять фізкультурою і спортом.

Організаторами свята, в якому активну участь взяли малеча пришкільних таборів та юні вихованці дитячо-юнацької спортивної школи міста, стали Луганське обласне відділення Національного олімпійського комітету України та Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України за підтримки обласного відділення Олімпійської академії України, Сєвєродонецької райдержадміністрації та Сєвєродонецької районної ради, Рубіжанської міської ради, адміністрації і педагогічного колективу Рубіжанської спеціалізованої школи № 10.

Основним заходом свята стало проведення Всеукраїнського флешмобу «Олімпійська зарядка» під гаслом «Заряджайся спортом!» за участі всіх учасників, організаторів та гостей.

Наприкінці свята кожен майбутній олімпієць отримав диплом учасника «Олімпійського дня», подарунки та спортивний інвентар від організаторів заходу.

Луганське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів