Львівські шахісти тріумфували на студентському Чемпіонаті Європи з шахів

955

Кірілл Шевченко та Петро Голубка вибороли золото і срібло Чемпіонату Європи серед університетів з шахів, що протягом тижня тривав в Будапешті (Угорщина). Змагаючись у бліці К. Шевченко у загальному підсумку набрав 8 очок, випередивши колегу по команді П. Голубку, який став другим із результатом 7,5 очок. Бронзовий призер турніру набрав 7 очок.

Окрім золотої і срібної медалей у бліці, у командній першості зі швидких шахів львів’яни вибороли бронзові медалі для Львівського державного університету фізичної культури і спорту, поступившись студентським збірним з Вірменського університету економіки та Уральського державного гірничого університету.

Примітно, що у цьогорічній європейській студентській першості із шахів взяли участь понад 140 учасників, які представляли 35 університетів з 19 країн Європи.

Обидва шахісти, що представляли Україну, навчаються у Львівському державному університеті фізичної культури і спорту імені І.Боберського. Супроводжували і підтримували студентів на турнірі їх викладачі Богдан Виноградський та Антон Литвинець.

“Щорічно ми спільно із Федерацією шахів Львівської області проводимо Універсіаду Львівщини із шахів, ігри школярів та спартакіаду серед учнів закладів професійної освіти. Як бачимо, наявність можливості змагатись у сукупності із потужною шаховою школою області дає результати: львів’яни утримують провідні позиції в шахах не лише в Україні, але й у Європі,” – прокоментував підсумки чемпіонату Анатолій Ігнатович, керівник Львівського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України, що здійснює координацію студентського спорту на Львівщині.

Зазначимо, що Чемпіонат Європи серед університетів з шахів організовувався Європейською асоціацією студентського спорту. Загалом у 2019 році відбуватиметься 23 чемпіонати Європи серед студентів.

Львівське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів