Магістрант Тернопільського педуніверситету – бронзовий призер Особистого кубку світу з греко-римської боротьби

446

З 11 по 18 грудня у столиці Сербії місті Белград проходить Особистий кубок світу зі спортивної боротьби. У зв’язку з світовою пандемією коронавірусу, змагання такого формату проводяться вперше як альтернатива чемпіонату світу – найбільшому старту року. Зазначимо після тривалої перерви це перший офіційний спортивний форум від лютневого чемпіонату Європи.

Змагання зібрали понад 500 учасників і учасниць з різних куточків світу у трьох олімпійських видах боротьби (вільній, греко-римській і жіночій).

У змаганнях з греко-римської боротьби у складі збірної команди України успішно виступив магістрант факультету фізичного виховання (спеціальність «Фізична культура і спорт»), майстер спорту України міжнародного класу – Микола Кучмій. У суперважкій ваговій категорії до 130 кг він виборов бронзову нагороду.

Особливої конкуренції на цих змаганнях додавало те, що як уже зазначалось це перші змагання після тривалої перерви, і водночас, передолімпійський чемпіонат, і тому всі сильні конкуренти хотіли перевірити свої сили напередодні Олімпіади-2021.

Зазначимо, що Микола уже здобував бронзу на чемпіонаті Європи і Європейських іграх, а на чемпіонаті світу не підіймався вище п’ятого місця. Тож цей результат по праву можна вважати найкращим у кар’єрі спортсмена на даний момент. Проте, як зазначив сам спортсмен, він не планує зупинятися на досягнутому і серйозно готується до майбутнього відповідального сезону.

Отож, вітаємо Миколу і бажаємо йому здобувати все вищі і вищі зіркові висоти як на спортивній арені, так і у подальшому житті. Міцного здоров’я, успіхів у навчанні, невичерпної наснаги та віри у власні сили!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України (інформація: ТНПУ ім. В.Гнатюка Шандригось В.І.)

Коментарі

коментарів