Майстер-клас з регбі-5 проведений у ЗЗСО №216 Оболонського району міста Києва

119

26 лютого у Спеціалізованій школі №216 Оболонського району м. Києва відбувся майстер-клас з безконтактного регбі-5 серед учнів.

Організаторами цього заходу стали: Фонд розвитку дитячо-юнацького регбі в Україні, ГО «Клуб спортивно-оздоровчої підготовки учнів, студентів, молоді з інвалідністю України і Франції», Благодійний фонд «Єдина Країна» за підтримки Київського міського відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Серед почесних гостей до юних спортсменів завітав Майстер спорту міжнародного класу з регбі Борис Корольов, який має досвід спортивної та тренерської роботи в Україні і Франції.

Під час майстер-класу діти мали можливість спробувати новий для них вид спорту, вивчити правила та техніку гри й за бажанням надалі продовжувати підготовку під керівництвом свого вчителя для участі у Шкільних іграх з регбі-5. 

Дуже приємно, що школа має багато секцій, чудові спортивні традиції та директора школи, який досі підтримує свою фізичну форму та дає приклад своїм учням.

Дякуємо колективу СШ №216 за гостинність та можливість провести цей захід для підтримки фізичної культури і фізичної підготовленості учнів.

Разом до перемоги!

Київське міське відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

Коментарі

коментарів