Масштабне студентське спортивне свято відбулось в Тернополі

889

Вже другий день поспіль у Тернопілі тривають спортивні заходи, які приурочені до закриття XIV літньої Універсіади України 2019 року.

Сьогодні в акваторії Тернопільського ставу відбулося відкриття спортивних змагань на Кубок Спортивної студентської спілки України з веслування на драгонботах  “Університетська морська миля”.

В змаганнях прийняли участь студенти Тернопільського національного економічного університету Тернопільського національного педагогічного університету ім.Володимира Гнатюка, Тернопільського національного технічного університету ім. Івана Пулюя, а також Національного університету фізичної культури і спорту. Загалом близько 300 учасників, які змагались та вболівали прийняли участь в Університетській морській милі.

Окрім студентів спробували свої сили і можливості команди Міністерства освіти і науки України, в складі якої веслували заступник Міністра освіти Роман Греба та голова Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України Вадим Стеценко, аматорів міста та викладачів Тернопільського національного  педагогічного університету ім. Володимира Гнатюка. Кожна із команд змагалась до останнього метру дистанції і кожна із команд була відмічена грамотами та подяками

Цікаво та незвичайно провели свій час на території набережної Тернопільського ставу учасники традиційної Університетської морської милі!

Тернопільське обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України

Коментарі

коментарів