Мелітопольський студент став віце-чемпіоном України з вільної боротьби

607

Студент Таврійського Державного агротехнологічного Університету В’ячеслав Копоть, став віце-чемпіоном України з вільної боротьби. В Харкові на національній першості серед дорослих, присвяченій пам’яті заслуженого тренера України, майстра спорту СРСР Леоніда Дуная, мелітопольський спортсмен посів друге місце у ваговій категорії до 79 кг.

В’ячеслав Копоть провів на чемпіонаті України чотири поєдинки. На стадії 1/8 фіналу переміг представника Львівської області Богдана Тіторенка (12-1), у чвертьфіналі – борця Сумщини Віталія Жукова (2-1), а у півфіналі здолав земляка із Запорізької області Кирила Кобзаря (13-3).

У фіналі вагової категорії до 79 кг нашого В’ячеслава чекало серйозне випробування в особі одного з найсильніших борців України вільного стилю, майстра спорту України міжнародного класу, бронзового призера  Чемпіонату Європи (Італія, 2020) і Індивідуального Кубка Світу (Сербія, 2020), Василя Михайлова (Одеська область).

Нажаль В’ячеслав поступився Василю у двох періодах (0:10), і став володарем срібла. Втім за результатами чемпіонату України  увійшов до складу національної збірної, і візьме участь у  навчально-тренувальних зборах по підготовці до Чемпіонату Європи, який відбудеться з 19 по 25 квітня у Польщі.

Додамо, що спортсмен – студент IV курсу факультету енергетики та комп’ютерних технологій ТДАТУ. А підготував В’ячеслава до змагань титулований тренер Алтай Абдулаєв.

Запорізьке обласне відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України