Меморандум про співпрацю між Спортивною студентською спілкою України та Українською Професійною Кіберспортивною Асоціацією

841

У стінах Національного університету фізичного виховання та спорту України відбулась одна з найважливіших подій для розвитку вітчизняного кіберспорту, яка покликана вивести цей вид активності на новий рівень. Спортивна студентська спілка України та Українська Професійна Кіберспортивна Асоціація підписали Меморандум про співпрацю, а це означає, що відтепер різноманітні онлайн та лантурніри стануть ще більш масштабнішими, ще більш конкурентними та організаційно потужними.

Меморандум передбачає співпрацю одразу у декількох напрямках:

  • створення нових форм зайняття кіберспортом шляхом поєднання кіберспорту та рухової активності;
  • організаця та проведення кіберспортивних змагань у різноманітних дисциплінах;
  • запровадження та реалізація соціальних програм у сфері кіберспорту;
  • популяризація кіберспорту та кіберсмортсмена як професійної спортивної діяльності
  • підготовка та реалізація унікальної кіберспортивної он-лайн платформи для студентів тощо.

І вже є інформація про перші кроки з цих напрямків. Зокрема, наприкінці вересня стартують студентська ліга з CS:GO та DOTA2 з фіналом у грудні. Планується, список дисциплін поповниться FIFA 2020 та League of Legends.

Головною метою співпраці є створення ексклюзивної кіберспортивної екосистеми, зокрема, Ліги студентської спільноти України, що базуватиметься на нових підходах до зайняття кіберспортом, та її наступне масштабування на весь світ із створенням унікальної кіберспортивної он-лайн платформи для студентiв, – зазначив президент СССУ, ректор НУФВСУ Євгеній Імас.

Прес-служба КФВС МОН

Коментарі

коментарів