Методична секція керівників та викладачів фізичного виховання відбулась на Черкащині

1384

Черкаським обласним відділенням (філією) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України 11 лютого 2019 року організована та проведена обласна методична секція керівників та викладачів фізичного виховання 17 закладів професійної (професійно-технічної) освіти на базі державного навчального закладу «Черкаський професійний автодорожній ліцей» за участі 25 осіб з запрошенням адміністрації ліцею та методиста навчально-методичного центру професійної освіти в Черкаській області.

Учасники методичної секції залучились до дискусії з наступних питань:

– обговорення щодо організації та проведення фінальних змагань у програмі Юнацьких спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти області;

– обговорення щодо організації та проведення обласного етапу Всеукраїнських спортивних ігор серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти «Козацька наснага».

У рамках роботи методичної секції відбулось урочисте відкриття ІІ міської Спартакіади з видів спорту серед учнів закладів професійної (професійно-технічної) освіти у 2018-2019 навчальному році.

На урочистостях були присутні гості: Воронов С. П., директор департаменту та гуманітарної політики Черкаської міської ради, Саприкіна А. В., начальник обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту МОНУ, директори закладів професійної освіти міста, ветерани спорту, які працювали у галузі профтехосвіти області.

Учасники методичної секції та гості спортивного свята отримали пам’ятні подарунки від обласного відділення Національного олімпійського комітету з метою популяризації олімпійського руху серед учнівської молоді.

Також всім присутнім запропонований перегляд показових виступів з художньої гімнастики, баскетболу та творчі пісенні номери.

Всі учасники заходів отримали практичний досвід, масу позитиву та гарного настрою.

Черкаське обласне відділення (філія) Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України

 

Коментарі

коментарів